• W naszej parafii gościmy pracującego w Kazachstanie ks. Zbigniewa Lenarta. Po Mszy świętej przed kościołem zbierane są ofiary na potrzeby wspólnot katolickich w tym kraju.
  • Kalendarz liturgiczny na nowy tydzień:
  • we wtorek /31.01/ - wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana
  • w czwartek /02.02/ - święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej, Dzień Życia Konsekrowanego. Msze św. w naszym kościele o 6.45, 8.30 i 18.00. Na każdej Mszy św. pobłogosławimy świece-gromnice, które można nabyć w zakrystii. Składka będzie przeznaczona na wsparcie zakonów kontemplacyjnych. Okazja do spowiedzi świętej od godziny 17.00. „Godzinę świętą” po Mszy świętej o 18.00 poprowadzi Straż Honorowa Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  • w piątek /03.02/ – I piątek miesiąca. Rano po Mszy świętej adoracja    w ciszy Najświętszego Sakramentu. Po południu spowiedź od g. 16.30. Po wieczornej Eucharystii adoracja Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzi wspólnota Effatha a na plebanii odbędzie się spotkanie dla rodziców i chrzestnych.
  • w sobotę /04.02/ - I sobota miesiąca. Od godz. 8.00 - ks. Edward i ks. Maciej odwiedzą chorych i starszych z Komunią świętą. Po Mszy świętej o godz. 18.00 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP. Intencja modlitwy dla Róż Różańcowych na miesiąc luty: „Zparafie, aby stawały się coraz bardziej wspólnotami wiary”.
  • W przyszłą niedzielę /05.02/ - rozpoczniemy 40-godzinne nabożeństwo odprawiane w trzy kolejne niedziele poprzedzające Wielki Post.
  • Także w przyszłą niedzielę w naszej parafii będzie gościł przedstawiciel Zakonu Paulistów rozprowadzając przed kościołem egzemplarze „Ewangelii na każdy dzień”.
  • Rodzina małego Franka z Głogoczowa dziękuje za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na kosztowne leczenie dziecka. Zebrano kwotę 17310 zł.
  • Bóg zapłać mieszkańcom z Partyzantów – od pp. Francuziak (nr 125) do pp. Motal (nr 258) za ofiarę na kwiaty i posprzątanie kościoła. W tym tygodniu troskę  o naszą świątynię powierzamy parafianom  z ul. Partyzantów – od pp. Kuchtów (nr 266) do pp. Frosztęgów (nr 85). Sprzątanie w sobotę po rannej Mszy świętej.