• Bóg Zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę dla poszkodowanych przez trzęsienie ziemi w Turcji i Syrii. Zebrano kwotę 14250 zł.
  • W czasie Wielkiego Postu zapraszamy do udziału w nabożeństwach o Męce Pańskiej; Drogi Krzyżowe są  odprawiane w piątki: dla dzieci o 16.30 i dla starszych o 17.30; Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym – w niedzielę o 15.00.
  • Przez okres Wielkiego Postu niedzielna Msza święta z godziny 18.00 jest odprawiana po Gorzkich Żalach o g. 16.00.
  • Intencja dla Róż różańcowych na miesiąc marzec „ O dobre wypełnienie uczynków pokutnych: postu, modlitwy i jałmużny”
  • W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek  miesiąca. Możliwość spowiedzi   w czwartek od godz. 16.30 oraz piątek od 16.00. W czwartek po Mszy świętej wieczornej Godzina Święta.
  • W piątek po rannej i wieczornej Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu. Od g. 8.00 odwiedziny chorych i starszych z rejonu ks. Edwarda. Po wieczornej Mszy świętej spotkanie dla rodziców i chrzestnych.
  • W sobotę – święto świętego Kazimierza patrona Archidiecezji Krakowskiej. Od godz. 8.00 odwiedziny chorych i starszych z rejonu ks. Proboszcza i ks. Macieja.  Po Mszy świętej o g. 18.00 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP.
  • Od przyszłej niedzieli rozpoczniemy Kurs przedmałżeński, który zaplanowany jest na cztery kolejne niedziele marca. Zapisy i pierwsze spotkanie w niedzielę 5 marca o g. 13.00 w salce na plebanii.
  • Rekolekcje wielkopostne odbędą się pod koniec marca w 5 tygodniu Wielkiego Postu. Szczegółowy plan zostanie podany w późniejszym terminie.
  • Pod koniec września planowana jest 8 dniowa Pielgrzymka do Fatimy i Santiago de Compostela. Program pielgrzymki jest do zabrania w zakrystii.
  • Bóg zapłać mieszkańcom z ul. Partyzantów – od pp. Moskal (nr 190) do pp. Bochenek (nr 48) za ofiarę na kwiaty i posprzątanie kościoła. W tym tygodniu troskę  o naszą świątynię powierzamy parafianom z ul. Partyzantów – od pp. Kutyrba (nr 44) do końca  ulicy. Sprzątanie w sobotę po rannej Mszy świętej.