• Dziś pierwsza niedziela miesiąca po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • W czasie Wielkiego Postu zapraszamy do udziału w nabożeństwach o Męce Pańskiej; Drogi Krzyżowe są odprawiane w piątki: dla dzieci o 16.30 i dla starszych o 17.30 oraz dodatkowo w tym tygodniu o 18.30 dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania; Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym – w niedzielę o 15.00.
  • Przez okres Wielkiego Postu niedzielna Msza święta z godziny 18.00 jest odprawiana po Gorzkich Żalach o g. 16.00.
  • Dzisiaj rozpoczynamy Kurs przedmałżeński, który zaplanowany jest na cztery kolejne niedziele marca. Zapisy i pierwsze spotkanie o g. 13.00 w salce na plebanii.
  • W przyszłą niedzielę składka przeznaczona na remonty i inwestycje parafialne. Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłym miesiącu na dalsze prace przy ogrodzeniu kościoła zebrano kwotę 13100 zł.
  • Pod koniec września planowana jest 8 dniowa Pielgrzymka do Fatimy i Santiago de Compostela. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Program pielgrzymki znajduje się w gablocie oraz jest do zabrania w zakrystii.
  • Bóg zapłać mieszkańcom z ul. Partyzantów – od pp. Kutyrba (nr 44) do końca ulicy za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu troskę  o naszą świątynię powierzamy parafianom z ul. Na Węgry od pp. Ciężkowskich do pp. Łojków z ul. Starowiejskiej, ul. Partyzantów oraz z ul. Na Węgry do pp. Sierakowskich Sprzątanie w sobotę po rannej Mszy świętej.