• W czasie Wielkiego Postu zapraszamy do udziału w nabożeństwach o Męce Pańskiej; Drogi Krzyżowe są odprawiane w piątek: dla dzieci o 16.30 i dla starszych o 17.30; Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym – w niedzielę o 15.00.
  • Przez okres Wielkiego Postu niedzielna Msza święta z godziny 18.00 jest odprawiana po Gorzkich Żalach o g. 16.00.
  • Dzisiaj o g. 13.00 w salce na plebanii drugie spotkanie w ramach Kursu przedmałżeńskiego dla narzeczonych.
  • W poniedziałek o g. 18.30 spotkanie kandydatów do bierzmowania. Arcybiskup Marek Jędraszewski udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii w sobotę 1 kwietnia na Mszy świętej o g. 17.00.
  • W piątek po Mszy świętej wieczornej adoracja prowadzona przez wspólnotę Effatha
  • Bóg zapłać mieszkańcom z Na Węgry od pp. Ciężkowskich do pp. Łojków z ul. Starowiejskiej, ul. Partyzantów oraz z ul. Na Węgry do pp. Sierakowskich za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu troskę  o naszą świątynię powierzamy parafianom z ul. Na Węgry – od pp. Światłoń (nr 151) do pp. Skorut (nr 107). Sprzątanie w sobotę po rannej Mszy świętej.