• Zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Drogi Krzyżowe  w piątek: dla dzieci o 16.30, dla starszych o 17.30 oraz dodatkowo dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania o g. 18.30; Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym – w niedzielę o 15.00.
  • Kalendarz liturgiczny na nowy tydzień:
  • w poniedziałek /20.03/ - przeniesiona z niedzieli liturgiczna uroczystość
    św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Msze św. w naszym kościele będą o 6.45, 8.30, i 18.00
  • w sobotę /25.03/ - uroczystość Zwiastowania Pańskiego, Dzień Świętości Życia w czasie Mszy św. o 6.45 i 8.30 będzie można podjąć Dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Duchowa Adopcja jest modlitwą w intencji dziecka, którego życie w łonie matki jest zagrożone. Trwa 9 miesięcy i polega na codziennym odmawianiu jednej tajemnicy różańcowej oraz modlitwy umieszczonej w Deklaracji w intencji dziecka i jego rodziców. Deklaracje duchowej adopcji są dostępne na stoliku z tyłu kościoła
  • Spotkanie organizacyjne osób, które zapisały się na Pielgrzymkę do Fatimy i Santiago De Compostela w piątek 24 marca o g.18.30 w salce na plebanii.
  • W przyszłą niedzielę /26.03/ na Mszę świętą o g. 10.00 w czasie której będzie miał miejsce obrzęd przekazania krzyży zapraszamy kandydatów do bierzmowania i ich rodziców; W czasie Mszy świętej o g. 11.30 odbędzie się poświęcenie i wręczenie książeczek dzieciom przygotowującym się do I Komunii świętej.
  • Od przyszłej niedzieli rozpoczniemy Rekolekcje wielkopostne, które w tym roku poprowadzi ks. Andrzej Wciślak – Wicedyrektor Wydziału Katechetycznego w Krakowie. Program rekolekcji jest do zabrania z tyłu kościoła, znajduje się     w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  • W zakrystii są do nabycia baranki wielkanocne „Caritas” w cenie 8 zł.
  • Bóg zapłać mieszkańcom z Na Węgry – od pp. Światłoń (nr 151) do pp. Skorut (nr 107) za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy parafianom z ul. Na Węgry – od pp. Oliwów do pp. Bochenków. Sprzątanie w sobotę po Mszy świętej o g. 8.30.