• Dziś I niedziela miesiąca po Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu.
 • Bóg Zapłać wszystkim, którzy pamięć o swoich bliskich zmarłych wyrazili poprzez tak liczny udział we Mszy świętej i modlitwie na parafialnym cmentarzu. Dziękuję za udział w liturgii Sułkowickiej Orkiestrze Dętej.
 • W intencji zmarłych z wypominków jednorazowych modlimy się w listopadzie na różańcu o g. 17.30: Wypominki roczne czytane są w niedziele przez cały rok w trzech częściach przed Mszą św. o godz. 8.30, 10.00 i 11.30.
 • Bóg Zapłać – za ofiary złożone na cmentarzu w dniu wszystkich świętych na renowację starych nagrobków. Zebrano kwotę 8310 zł.
 • Blisko 700 rodzin złożyło przy okazji wypominków ofiarę na wywóz śmieci z parafialnego cmentarza. Zebrano kwotę 24.600 złotych co pozwoli pokryć połowę rocznych kosztów wywozu śmieci. Dziękując panu Dariuszowi za jego pracę na cmentarzu, składamy podziękowanie wszystkim, którzy pamięć o grobach swoich bliskich łączą z troską o utrzymanie porządku na naszym cmentarzu – Bóg Zapłać.
 • Kalendarz liturgiczny na nowy tydzień:
 • w czwartek /09.11/ – święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
 • w piątek /10.11/ – wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża
 • w sobotę /11.11/ – wspomnienie św. Marcina z Tours, Narodowe Święto Niepodległości. Na Mszy św. o 10.00 będziemy się modlić za naszą Ojczyznę. Po Mszy świętej wieczornej adoracja w intencji osób uzależnionych i ich rodzin.
 • Z okazji Święta Niepodległości w sobotę 11 listopada organizujemy wyjazd parafialny na spektakl pt. „Płoń, ogniu, płoń” w wykonaniu Grupy Teatralnej MISTERIUM, które odbędzie się w Domu Katolickim w Myślenicach. Spektakl rozpoczyna się o godz. 17.00, wspólny wyjazd autokarem z parkingu parafialnego o 16.00. Zapisy na darmowe bilety        w zakrystii, ilość miejsc jest ograniczona.
 • Bóg zapłać mieszkańcom z ul. Partyzantów – od pp. Gibas do pp. Koźlak za ofiarę na kwiaty i posprzątanie kościoła. W tym tygodniu troskę  o naszą świątynię powierzamy parafianom z ul. Partyzantów – od Boczkaja (nr 454) do pp. Repeć (nr 177). Sprzątanie w sobotę po rannej Mszy świętej.
 • W przyszłą niedzielę składka przeznaczona na inwestycje parafialne. Bóg Zapłać za ofiary złożone w październiku w kwocie 12300 zł.