XI NIEDZIELA ZWYKLA 

  • Zachęcamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych, które w naszej parafii odprawiamy codziennie po Mszy świętej wieczornej.
  • W środę – nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o g. 17.30;
  • w piątek – zakończenie Roku Szkolnego. Wszystkich nauczycieli, wychowawców, dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież ze szkół średnich zapraszamy na Mszę świętą o g. 8.00. Wieczorem po Mszy świętej adoracja prowadzona przez wspólnotę „Effatha”,
  • w sobotę – 22 czerwca nabożeństwo ku czci św. Rity o g. 17.30
  • Księdzu Szymonowi, który jest z nami jeszcze tylko do soboty wyrażamy wdzięczność za całoroczną posługę w naszej parafii. Cieszymy się, że w maju przyjął święcenia kapłańskie i życzymy wszelkich łask płynących z Najświętszego Serca Jezusowego na dalszej drodze Chrystusowego kapłaństwa.
  • Bóg zapłać mieszkańcom ul. Leśna za ofiarę na kwiaty i posprzątanie kościoła. W tym tygodniu troskę  o naszą świątynię powierzamy parafianom z ul. Na Oblasek. Sprzątanie w sobotę po Mszy świętej