• Dzisiaj po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwo czerwcowe.
  • Intencja dla Róż Różańcowych na lipiec: za chorych, oraz niosących im pomoc.
  • W środę święto św. Tomasza, Apostoła.
  • Od najbliższej środy nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 18:00.
  • W czwartek przypada Rocznica Poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie. Spowiedź przed pierwszym piątkiem od godziny 17:00. Po Mszy Świętej wieczornej Godzina Święta.
  • W pierwszy piątek miesiąca spowiedź przed poranną Mszą Świętą i po południu od 16:30. Adoracja Najświętszego Sakramentu rano do godziny 8:00 i po wieczornej Mszy Świętej. Również po wieczornej Mszy Świętej pouczenie przedchrzcielne dla rodziców i rodziców chrzestnych.
  • W sobotę wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej. Od godziny 8:00 odwiedziny chorych w domach z posługą sakramentalną. Po Mszy Świętej wieczornej nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP.
  • XV Pielgrzymka Rowerowa z Sułkowic na Jasną Górę odbędzie się od 18 do 22 lipca. Zapisy przyjmują Andrzej Piwowarski i Wojciech Bargieł (telefony na stronie internetowej oraz ogłoszeniu w gablocie). Ilość miejsc jest ograniczona. Regulamin pielgrzymki dostępny jest na stronie parafii. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w niedzielę 7 lipca po Mszy św. wieczornej w salce na plebanii. Obecność obowiązkowa.
  • Bóg zapłać parafianom z ul. Zarzecze za ofiarę na kwiaty i posprzątanie kościoła. W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom
    z ul. Zagumnie, od pp. Kurków do pp. Kuźniarów. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.