1. W naszej Parafii rozpoczynamy dzisiaj 40–godzinne Nabożeństwo. Rozpoczęcie po Mszy św. o godz. 11.30, a zakończenie przed wieczorną Mszą św.
 2. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu:

  we wtorek – Święto Świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, patronów Europy;
 3. Zapraszamy pielgrzymkę Na Litwę. Termin: 29 kwietnia do 3 maja. Cena pielgrzymki 790,- zł. Przy zapisach w zakrystii należy wpłacić zaliczkę (200,- zł). Szczegółowy plan pielgrzymki dostępny w gablotkach i na stronie internetowej.
 4. 14 lutego (we wtorek) po wieczornej Mszy św. rozpoczynają się w naszej parafii rekolekcje ewangelizacyjne tzw. Seminarium Wiary. Są one przeznaczone dla osób, które chcą pogłębić swoją wiarę albo odkryć ją na nowo. Rekolekcje będą trwać 9 kolejnych wtorków. Po konferencji będą się odbywać spotkania w grupach.
  Zapisy:
  - Przez Internet - effathasulkowice.com
  - Telefonicznie - numer znajdziecie na plakatach i ulotkach
  - W zakrystii
 5. Katecheci organizują konkurs plastyczny dla dzieci z przeszkoli i klas I – IV. Temat: „Mówię swoim rówieśnikom o Jezusie przez dobry przykład, słowo i uśmiech”. Prace należy składać do 24 lutego w zakrystii lub katechetom w szkole.
 6. Zapraszamy na spotkanie rodziców „trójek klasowych” klas komunijnych. W czwartek po Mszy wieczornej, na plebanii.
 7. Zapraszamy w piątek na Mszę Świętą i Uwielbieniową Adorację Najświętszego Sakramentu. Zakończenie indywidualnym błogosławieństwem ok. godz. 20.
 8. Uczniów klas III Gimnazjum zapraszamy w sobotę na spotkanie w ustalonych godzinach.

 9. Sułkowicki Ośrodek Kultury zaprasza mieszkańców Gminy na koncert Jubileuszowy z okazji 75-lecia ZPiT Elegia, który odbędzie się 19 lutego (tj. niedziela) o godz. 15 w Sali widowiskowej SOK.
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego.

 11. Dzisiejsza składka przeznaczona będzie na fundusz remontowy. W przedsionku kościoła można również składać ofiary z wpisem do Wieczystej Księgi Ofiarodawców. Bóg zapłać! 
 12. Kościół sprzątali parafianie – mieszkańcy ul. Ptasznica i Sucha Góra. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom bloków nr 1 i 2. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.