1.    Zapraszamy na wielkopostne nabożeństwa w naszej parafii. W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16:30; dla dorosłych o godz. 17:15. Msza św. wieczorna o 18:00, a po niej Droga krzyżowa dla młodzieży - obecność gimnazjalistów obowiązkowa. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 15:00, po nabożeństwie Msza św. wieczorna.

2.    W piątek po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu z indywidualnym błogosławieństwem. Zakończenie adoracji o 20:00.

3.    Spotkanie 3 klas Gimnazjum przygotowujących się do sakramentu bierzmowania w sobotę w godz. 15.00, 16.00, 17.00. Obowiązuje kolejna część pytań.

4.    Pielgrzymów wybierających się na Litwę prosimy o uregulowanie wpłat do końca marca.

5.    Grupa Środowiskowa Stowarzyszenia Kolonia serdecznie zaprasza podopiecznych, ich rodziców, wolontariuszy i wszystkich zainteresowanych pomocą osobom niepełnosprawnym na Drogę Krzyżową 18 marca 2017 r. o godzinie 15.00. Po nabożeństwie odbędzie się spotkanie integracyjne na plebani.

6.    Na wieczornej Mszy św. w sobotę będziemy modlić się w intencji uzależnionych i ich rodzin, po Eucharystii Droga Krzyżowa w ich intencji.

7.    Burmistrz Gminy Sułkowice i Przewodniczący Rady Osiedla zapraszają Mieszkańców Sułkowic na zebranie, które odbędzie się 15 marca (środa) o godz. 18.00 w Sali Samorządowej w Starej Szkole w Sułkowicach.

8.    Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego. Przed kościołem ministranci rozprowadzają nowy numer "Od Serca".

9.    Kościół sprzątali parafianie – mieszkańcy os. Zielona domki nry 1-25. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom z os. Zielona domki pozostałe numery. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.