1.    Dziś przypada Święto Miłosierdzia Bożego. W naszym kościele o 15:00 Godzina Miłosierdzia. Program uroczystości w Sanktuarium w Łagiewnikachj.

2.    Rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z klas III zapraszamy w środę na wieczorną Mszę św. i spotkanie.

3.    Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. z klas III zapraszamy w czwartek na wieczorną Mszę św. i spotkanie.

4.    Rodziców dzieci przygotowujących się do rocznicy I Komunii św. z klas IV zapraszamy w piątek na wieczorną Mszę św. i spotkanie.

5.    Wyjazd pielgrzymów na Litwę w sobotę o 4.00 z parkingu przy kościele. Pielgrzymom udającym się ks. proboszczem w Alpy przypominamy o konieczności wpłaty pozostałej kwoty do końca kwietnia.  

6.    W przyszłą niedzielę o 18.00 będzie sprawowana Msza św. W intencji pomordowanych przez hitlerowców w 1944 r. patriotach - Synach Ziemi Sułkowickiej. Serdecznie zapraszamy wszystkich Sułkowiczan, szczególnie dzieci, wnuków i prawnuków ofiar.

7.    Świetlica środowiskowa ogłasza zapisy na wakacyjny wyjazd dla dzieci w Góry Sowie w terminie od 10 – 14 lipca. Koszt wyjazdu 650.- zł; zapisy od 24 IV do 10 V w siedzibie świetlicy przy ul. Sportowej 45a. Szczegóły.

8.    Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego. W dzisiejszym numerze bezpłatny dodatek film "Zmartwychwstały" na DVD. Dostępny jest także nowy Mały Gość dla dzieci.    
W przyszłą niedzielę będzie dostępny nowy numer "Od Serca".

9.    Kościół sprzątali parafianie – mieszkańcy ul. Partyzantów od PP Bielów 137 do PP Jancarczyków 302. W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom ul. Partyzantów od PP Francuziak 125 do PP Motal 258. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.

Nowości w galerii zdjęć:

•    Droga Krzyżowa ulicami Sułkowic 2017
•    Niedziela Palmowa 2017
•    Wiosenne porządki w kościele
•    Ekstremalna Droga Krzyżowa 2017
•    Msza św. Wieczerzy Pańskiej - Wielki Czwartek 2017
•    Liturgia Męki Pańskiej - Wielki Piątek 2017
•    Poświęcenie pokarmów - Wielka Sobota 2017
•    Liturgia Wigilii Paschalnej - Wielka Sobota 2017