1.    Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych (szczególnie dzieci!). Na prośbę wielu parafian zmieniamy kolejność wieczornych nabożeństw. Od poniedziałku do soboty o 18.00 będzie odprawiana "Majówka", a bezpośrednio po niej wieczorna Msza św. Niedzielne "Majówki" będziemy odprawiać o 16.00 przy kapliczkach znajdujących się na terenie parafii. Więcej informacji.

2.    W poniedziałek przypada Uroczystość Św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski i Archidiecezji Krakowskiej; Msze św. w naszym kościele o 6.45, 8.30 i 18.00; w katedrze na Wawelu odbędą się świecenia diakonatu, wśród kandydatów do przyjęcia tego sakramentu są klerycy Dawid Kuna i Bartłomiej Bachleda-Szeliga, którzy odbywali w naszej parafii praktykę duszpasterską - otoczmy ich naszą modlitwą.

3.    Spowiedź dla dzieci przeżywających rocznicę I Komunii św. i ich rodzin w sobotę od 8.00 do 10.00. Msza św. rocznicowa w niedzielę o 11.30.

4.    W poniedziałek 15 V przypada wspomnienie św. Zofii. Dlatego już dziś pragniemy zaprosić na nabożeństwo majowe i Mszę św. w kaplicy św. Zofii przy ul. Wąskiej. Początek nabożeństwa o 18.00 (w tym dniu nie będzie wieczornej Mszy św. w kościele).

5.    Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę, bądź składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty. Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na fundusz remontowy.

6.    Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego. Przed kościołem ministranci rozprowadzają także nowy numer "Od Serca".

7.    Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przypomina, iż wnioski o przyznanie płatności na rok 2017 z wymaganymi załącznikami, można składać do 15 maja 2017 r. w godzinach 6.00 – 20.00 w Myślenicach ul. Słowackiego 100a.

8.    Kościół sprzątali parafianie – mieszkańcy ul. Partyzantów PP Kuchtów 266 do PP Frosztęgów 89. Bóg zapłać! W tym tygodniu o pomoc w sprzątaniu kościoła prosimy rodziców dzieci przeżywających rocznice I Komunii św. Sprzątanie w sobotę po spowiedzi.

Nowe zdjęcia w galerii - pielgrzymka na Litwę:

Dzień 1 - Gietrzwałd - Wilczy szaniec
Dzień 2 - Święta Lipka - Kowno - cmentarz na Rossie

Dzień 3 - Wilno
Dzień 4 - Troki - Sejny - Sokółka