1.    Dzisiejsza "Majówka" będzie przy kapliczce znajdującej się na Ptasznicy. Za tydzień 28 V przy kapliczce na Malikówce przy ul. Partyzantów. Więcej informacji.

2.    W sobotę, trzej nasi ministranci: Rafał Sroka, Dawid Domas i Michał Szuba przyjmą błogosławieństwo na lektorów. Uroczystość odbędzie się w Jachówce o godz. 18.00. Zachęcamy do udziały, szczególnie rodziny kandydatów.

3.    W przyszłą niedzielę na Mszach o 10.00 i 11.30 wystąpią laureaci XXII Przeglądu Twórczości Religijnej, który przeprowadzili katecheci SP. Dziękujemy Radzie Miejskiej i Radzie Osiedla, parafii, oraz anonimowym sponsorom za ufundowanie nagród.

4.    Przypominamy, że bierzmowanie w naszej parafii odbędzie się w czwartek 1 czerwca na Mszy św. o 18.00. Sakramentu udzieli ks. abp Marek Jędraszewski.

5.    Grupa środowiskowa Stowarzyszenia Kolonia serdecznie zaprasza podopiecznych, ich mamy, wolontariuszy oraz wszystkich zainteresowanych pomocą osobom niepełnosprawnym na imprezę z okazji Dnia Matki. Uroczystość odbędzie się 28 maja 2017 r. o godz. 15.00 w Internacie (ul. 1 maja 66). W programie: zabawy i tańce integracyjne, warsztaty tworzenia biżuterii - upominek dla mamy, porady mistrzów: fryzjerstwa, wizażu i masażu

6.    Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego.Dostępny jest także nowy Mały Gość dla dzieci.

7.    Spotkanie zespołu redakcyjnego "Od Serca" i tych, którzy chcieliby dołączyć w piątek o 19.00 na plebanii.

8.    Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę, bądź składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty. W ubiegłą niedzielę na fundusz remontowy zebrano 11 258.- zł.

9.    Kościół sprzątali rodzice dzieci pierwszokomunijnych. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom ul. Partyzantów od PP Kozików do PP Ptak nr 152.