1.    Trwa Oktawa Bożego Ciała. Codziennie po Mszy św. o godz. 18.00 odprawiamy procesję Eucharystyczną wraz z nabożeństwem czerwcowym.

2.    W piątek w naszej parafii przeżywać będziemy uroczystość odpustową  ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. o godz. 6:45, 8:00, 10:00 i 18:00. Msza na zakończenie Roku Szkolnego we wszystkich typach szkół o 8:00. Wieczorną Sumę odprawi bp Andrzej Wypych z Chicago. W tym dniu z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

3.    W sobotę przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msze św. w naszym kościele o 6.45, 8.30 i 18.00.

4.    Prosimy pielgrzymów którzy zapisali się na wyjazd do Ziemi Świętej o uzupełnienie wpłat i danych osobowych do końca tygodnia.

5.    Spotkanie przed Pielgrzymką Rowerową odbędzie się we wtorek po wieczornej Mszy świętej (ok. 19.00) na plebani.

6.    Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego. Dostępny jest także Mały Gość dla dzieci. W piątek ukaże się nowy (nieco grubszy) numer "Od Serca". Znajdziecie w nim wywiad z abp. Markiem Jędraszewskim; relacje z majowych pielgrzymek na Litwę i w Alpy; wakacyjne porady jak bezpiecznie spędzić czas wolny; poznacie kolejne słowa jakie Maryja przekazała nam 100 lat temu w Fatimie oraz dowiecie się jeszcze wielu innych ciekawych rzeczy.

7.    Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę, bądź składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty. Składamy serdeczne podziękowania tym wszystkim którzy przygotowali i uświetnili uroczystość Bożego Ciała i procesję w czwartek. W ubiegłym tygodniu na fundusz remontowy zebrano 13 053,- zł.

8.    Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Partyzantów od PP Moskal 44 do końca. Bóg zapłać.