1. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu:

  • w poniedziałek - wspomnienie św. Kingi dziewicy. W poniedziałek będziemy obchodzić 74. rocznicę pacyfikacji Sułkowic. Uroczysta Msza św. z tej okazji o godz. 18.00, a bezpośrednio po Niej uroczystości przy pomniku na Rynku;
  • we wtorek - św. Jakuba Apostoła oraz św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących. Z tej racji w niedzielę /23.07.2017/ po kazdej Mszy św. będziemy święcic samochody. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na rzecz misjonarzy. 
  • w środę - swpomnieinie św. Joachima i Anny rodziców NMP.
  • w sobotę - wspomnienie św. Marty

2. Zachęcamy do czytania "Gościa Niedzielnego".

3. Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę, bądź składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty.

4. Kościół sprzątali parafianie - mieszkańcy ul. Na Węgry. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy kolejnym numerom. Sprzątanie w sobotę po porannej Mszy św.

5. 30. lipca spotkanie Straży Honorowej.

6. Grupa Środowiskowa "Kolonia" serdecznie zaprasza podopiecznych z rodzinami, wolontariuszy i wszystkich zainteresowanych pomocą osobom niepełnosprawnych na "V Ognisko Patriotyczne", które odbędzie się 26 lipca 2017 roku (w sobotę) o godz. 15.00 w Harbutowicach, teren DPS. W programie: 15.00 - Msza św. polowa w intencji Ojczyzny, po Mszy św. ognisko i poczęstunek, warsztaty plastyczne, muzyczne, gry i zabawy. Zapewniamy dowóz - wyjazd z Rynku o 14.45.