1.    W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

2.    Spowiedź w czwartek i piątek od 16:00 - 18:00.

3.    Na wieczorną Mszę św. w piątek zapraszamy rodziny, które przyjęły obraz Serca Jezusowego w lipcu, będzie ona odprawiana w ich intencji.

4.    Z racji wyjazdów wakacyjnych, do chorych udamy się z Komunią św. w sobotę 5 sierpnia w następującym porządku: rejon ks. Proboszcza oraz ks. Leszka od 8:00, rejon ks. Macieja od 10:00.

5.    W sobotę na wieczornej Mszy św. udzielimy sakramentu chrztu św. Pouczenie dla rodziców i chrzestnych w piątek po wieczornej Mszy św.

6.    Ośrodek Pomocy Społecznej w Sułkowicach informuje, że wnioski na świadczenia rodzinne, fundusz alimentacyjny oraz świadczenia wychowawcze (500 +) na okres zasiłkowy 2017/2018 przyjmowane będą w Ośrodku Pomocy Społecznej Sułkowice ul. Sportowa 45 od 1 sierpnia 2017 r. Druki wniosków wraz z załącznikami można pobrać w Ośrodku Pomocy Społecznej w Sułkowicach ul. Sportowa 45, lub ze strony internetowej.

7.    Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego.

8.    Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Kowalskiej od PP Garbień 79 do PP Jamróz 140. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom ul. Kowalskiej od PP Bochenek 138 do PP Jędrzejowskich 56. Sprzątanie w sobotę po porannej Mszy św.

Nowości w galerii zdjęć

• Francuska niedziela
• Pielgrzymka Rowerowa
• Powrót Pielgrzymki Rowerowej
• Rocznica Pacyfikacji
• Msza św. i ognisko patriotyczne SWON Kolonia