1. W najbliższym tygodniu przypada I-y czwartek, piątek i sobota miesiąca. Z tej racji spowiedź w czwartek i piątek od 16:00. Gorąco zachęcamy do spowiedzi szczególnie dzieci i młodzież, rozpoczynających w przyszły poniedziałek nowy rok szkolny. Już teraz zadbajmy o to, aby uczniowie rozpoczęli rok szkolny od wspólnej Mszy, która odbędzie się tradycyjnie o 8.00.

2. Zakończyliśmy Peregrynację obrazu Serca Jezusowego po naszej parafii. Piątkowa Msza będzie okazją, aby podziękować Panu za ten czas, jednoczący naszą Wspólnotę. Zapraszamy do wspólnej modlitwy na godz. 18.00.

3. W sobotę na Mszy św. wieczornej udzielimy sakramentu Chrztu św. Pouczenie dla rodziców i chrzestnych po Mszy św. wieczornej w piątek na plebanii.

4. W najbliższą sobotę od godz. 8:00 odwiedzimy chorych z Komunią św.

5. Po wakacyjnej przerwie swoją działalność wznawiają Boże Nutki, próba w sobotę o 10.00 na plebanii. Zapraszamy dzieci dotychczas śpiewające, ale również dziewczęta i chłopców chcących dołączyć do naszej scholki.

6. Spotkanie Straży Honorowej NSPJ w niedzielę 3 IX o 15:00 na plebanii.

7. Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza zaprasza rodziców klas I na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 31 sierpnia, o 16.00 w stołówce szkolnej.

8. Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego zaprasza rodziców klas I na spotkanie, które odbędzie się 31 sierpnia, o 16.00.
Spotkanie integracyjne dla uczniów klas IV i VII z nowymi wychowawcami odbędzie się 1 września, o 9.00. Rodzice uczniów klas I, IV i VII proszeni są o przyniesienie zdjęcia dziecka do legitymacji szkolnej.

9. Świetlica Środowiskowa w Sułkowicach, ogłasza w dniach od 28 sierpnia do 1 września br. zapisy dzieci na nowy rok szkolny. Karty zapisu wydawane będą w siedzibie świetlicy na ul. Sportowej 45a, w godz. 7.30-15.00.

10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego.

11. Bóg zapłać wszystkim, którzy wspierają naszą wspólnotę poprzez pracę i składane ofiary. W zeszłym tygodniu ks. Marcin – misjonarz z Boliwii dzięki Waszej wielkiej ofiarności zebrał 10100 zł, 25 € i 100 $. Bóg zapłać. W czasie parafialnych dróżek w Kalwarii pielgrzymi złożyli ofiarę w wysokości 3 700,- zł.

12. Kościół sprzątali parafianie – mieszkańcy. ul. Wyzwolenia od p. Profic 39 do końca. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Wolności, Gościbia i Kapitana Stanaszka. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.

Ogłoszenia oraz intencje mszalne dostępne są w gablotce i na stronie internetowej naszej parafii.