• Jutro rozpoczynamy nowy rok szkolny - Msza św. dla uczniów, nauczycieli i pracowników wszystkich szkół i przedszkoli o godz. 8:00.
  • W czwartek wieczorna Msza w intencji powołań od SH NSPJ, a po niej Godzina Święta.
  • W piątek przypada święto Narodzenia NMP, na Mszach świętych poświęcimy nasiona przeznaczone do siewu.
  • W najbliższą niedzielę na Mszy św. dla dzieci (o 11:30) poświecimy plecaki oraz przybory szkolne.
  • W przyszłym tygodniu składka będzie przeznaczona na kontynuowanie prac przy kościele.
  • Ks. abp. Marek Jędraszewski zaprasza rodziny naszej diecezji na XXIV Pielgrzymkę Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej. W planie: o 9.00 – Droga Krzyżowa, o 11.00 – Msza św., na zakończenie Eucharystii błogosławieństwo ziarna siewnego i nasion.
  • Intencja dla Róż Różańcowych: o światło Ducha Świętego dla nauczycieli i wychowawców w nowym roku szkolnym.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego, dostępny jest także „Mały Gość” dla dzieci.
  • Burmistrz Gminy Sułkowice zaprasza na X Jarmark – Sułkowicka Jesień, który odbędzie się w niedzielę, 10 września, o 15.00 na placu targowym na Ptasznicy.
  • Klub Sportowy „Gościbia” rozpoczyna nabór do szkółki piłkarskiej chłopców urodzonych w 2012r i starszych. Zajęcia sportowe ogólnorozwijające prowadzone są na obiektach sportowych Szkoły Podstawowej i Klubu „Gościbia”.
  • Kościół sprzątali parafianie – mieszkańcy ulic: Wolności, Gościbia i Kapitana Stanaszka. Wielkie Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom ul. 11 Listopada od p. Kania 99 do p. Kozik 55. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.