• W piątek po Mszy wieczornej zapraszamy na Uwielbieniową Adorację Najświętszego Sakramentu.
  • Grupa Apostolska wznawia regularne – piątkowe spotkania formacyjne. Zapraszamy dotychczasowych uczestników oraz młodzież chcącą dołączyć do Grupy Apostolskiej na pierwsze spotkanie, w najbliższy piątek, po wieczornej Mszy Św. do salki na plebanii. Zachęcamy młodzież klas 6, 7, Gimnazjum i szkół średnich do uczestnictwa w Grupie Apostolskiej.
  • Chłopców chcących dołączyć do grona ministrantów zapraszamy na pierwsze spotkanie w sobotę, o godz. 16, na plebanię. Serdecznie zachęcamy uczniów klas czwartych i nie tylko, aby potrafili cieszyć się ze służby Panu przy ołtarzu. A rodzicom przypominamy, że jest to również piękna forma wychowywania młodego człowieka, w duchu wartości i odpowiedzialności.
  • W tym miesiącu Msza św. i Adoracja w intencji osób uzależnionych i ich rodzin, odbędzie się w sobotę, tj. 16 września o 18:00.
  • Z początkiem nowego roku pracy katechetycznej i formacyjnej rozpoczynamy nowennę do Ducha Świętego. Będziemy w niej prosić o dobre owoce naszych wysiłków oraz o zgodę i jedność w rodzinach i w naszej Ojczyźnie. Przez dziewięć kolejnych dni, począwszy od najbliższej soboty 16 września w godzinach 7.30 – 17.30, w kościółku św. Zofii będzie trwała adoracja przed Najświętszym Sakramentem. Zapraszamy wszystkich, by włączyli się w tę modlitwę.
  • W przyszłą niedzielę dodatkowa Msza św. w kaplicy na Oblasku o godz. 15:00.
  • W niedzielę na Mszy św. o 10.00 udzielimy sakramentu Chrztu św. Pouczenie dla rodziców i chrzestnych po Mszy św. wieczornej w sobotę na plebanii.
  • Młodzież klasy 7 i klas Gimnazjum zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie przygotowujące ich do sakramentu bierzmowania. W przyszłym tygodniu, w poniedziałek będziemy obchodzić święto św. Stanisława Kostki – patrona młodzieży, dlatego zapraszamy uczniów na Mszę Św. o 18.00 i krótkie spotkanie.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej zwłaszcza Gościa Niedzielnego.
  • Burmistrz Gminy Sułkowice, Sołtys Sołectwa Biertowice oraz OSP z Biertowic zapraszają mieszkańców gminy na I Gminne Obchody Światowego Dnia Pierwszej Pomocy, które odbędą się 17 września (tj. niedziela) o 14.00 na boisku sportowym w Biertowicach.
  • Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę i ofiary wspierają naszą wspólnotę. Dzisiejsza składka przeznaczona będzie na kontynuowanie prac przy kościele.
  • Kościół sprzątali parafianie – mieszkańcy mieszkańcom ul. 11 Listopada od p. Piechota 99 do p. Kozik 55. Wielkie Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom ul. 11 Listopada do końca. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.