• Zachęcamy do nabywania w zakrystii świec „Caritas” w ramach dzieła świątecznej pomocy dzieciom. Świece te zapalimy na świątecznych stołach i będą świadectwem ofiarnej miłości dla najbiedniejszych.
  • W najbliższy piątek zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu. Rozpocznie się ona po Roratach i zakończy indywidualnym błogosławieństwem ok. 20:00.
  • W sobotę 16 XII Msza św. i adoracja w intencji osób uzależnionych i ich rodzin o 19:00.
  • W kolejną niedzielę po każdej Mszy, Boże Nutki będą rozprowadzać sianko na nasze stoły wigilijne, wesprzyjmy ich ofiarami; w ten sposób pomożemy naszym dzieciom w różnych wyjazdach.
  • Stowarzyszenie „Kolonia” Środowiskowego Domu Samopomocy przeprowadzi kiermasz stroików świątecznych wykonanych przez swoich podopiecznych. Kiermasz odbędzie się w najbliższą niedzielę.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego, w przyszłym tygodniu ukaże się kolejny numer „Od serca”, numer będzie poświęcony Niepokalanej, ale znajdziecie w nim również plan kolędy czy wywiad z ks. Wojciechem.
  • Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę, bądź składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty. Dzisiejsza składka przeznaczona będzie na prace remontowe przy naszym kościele.
  • Kościół sprzątali parafianie – mieszkańcy ul. Zagumnie i Polna. Wielkie Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom ul 1 Maja. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.