• Dzisiaj wieczorem będziemy przeżywać Wigilię Bożego Narodzenia. Zapraszamy na Pasterkę o północy. Zachęcamy do chrześcijańskiego przeżywania wieczoru wigilijnego oraz pielęgnowania zwyczajów wigilijnych. Mimo tego, że nie ma obowiązku, zachowajmy tradycyjną abstynencję od pokarmów mięsnych. Ofiary na tacę na Pasterce przeznaczone są na Fundusz Obrony Życia SOS.
  • Jutro Uroczystość Bożego Narodzenia. Składka na tacę przeznaczona jest na „Świętopietrze”, czyli ofiarę na Stolicę Apostolską. Wierni, którzy przyjmą Komunię św. w czasie Pasterki mogą po raz drugi przystąpić do Komunii św. w Boże Narodzenie.
  • We wtorek święto Św. Szczepana. Msze św. wg porządku niedzielnego. Nie ma Mszy o 18.00. W tym dniu ofiary na tacę składamy na UPJPII. Rozpoczyna się Oktawa Bożego Narodzenia. Na Mszy św. godz. 10.00 udzielimy Sakramentu Chrztu św.
  • Kolejna niedziela będzie Uroczystością Świętej Rodziny, dlatego zapraszamy szczególnie małżeństwa z dziećmi na Mszę o 11.30, a po niej szczególne błogosławieństwo małżeństw. O piękno liturgii zadba Domowy Kościół.
  • Niedziela jest również zakończeniem Starego Roku; Zapraszamy na Nieszpory oraz Mszę św. z nabożeństwem ekspiacyjnym, które rozpoczną się o 17:30.
  • Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę i składane ofiary wspierają naszą parafię. Podziękowania dla wszystkich, którzy ubierali choinki i przygotowali szopkę w kościele. Przeprowadzono w ostatnim czasie wiele kwest: Boże nutki i Kolonia wyrażają wdzięczność za okazaną ofiarność. Bóg zapłać za składane ofiary na świece Caritas i gazety Od Serca.
  • Informujemy, że do 2 stycznia kancelaria parafialna jest NIECZYNNA. W sprawach pilnych zapraszamy w dni powszednie po Mszy św. wieczornej do zakrystii.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, dostępny jest podwójny numer Gościa Niedzielnego oraz Mały Gość dla dzieci.
  • Za czystość i porządek w kościele we własnym zakresie dba Pan kościelny.
  • Od środy rozpoczynamy tradycyjną wizytę duszpasterską. Od godz. 8:00 odwiedzimy rejony: ks. Maciej - ul. Na Węgry od PP Ciężkowskich do PP Moskal 123, ks. Wojciech - ul. Partyzantów od PP Kozik 185 do PP Latoń 424 i ks. proboszcz - ul. Zagumnie od PP Wata 112 do PP Górka 69. Całość kolędy dostępna jest w gablotce przed kościołem, na parafialnej stronie internetowej i w ostatnim wydaniu "Od Serca".