1. Za nami VIII Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek, który odbył się we wtorek w SOK-u. Z Sułkowic, w swoich kategoriach, czołowe miejsca zajęli,: „Boże Nutki”- II miejsce, Alicja Grzybek, I miejsce w swojej kategorii, oraz przedszkolaki z PS nr 2 i „Kolonia”. Zapraszamy na Koncert Laureatów, który odbędzie się dziś w SOK o 16:00.
  1. Jutro nasz dekanat jest zaproszony na Mszę św. i Drogę Światła do Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie. Organizujemy wyjazd autobusem. Zapisy w zakrystii, koszt 10,- zł, zbiórka na parkingu, wyjazd o 15:45.
  1. Jutro wypada 22 dzień miesiąca, dlatego zapraszamy gorąco na Mszę Świętą wieczorną i nabożeństwo do św. Rity – patronki od spraw trudnych i beznadziejnych. Jeśli uważasz, że Twoje strapienia są nie do pokonania, to przekonaj się, że św. Rita rozwiązuje każdy problem.
  1. Już prawie zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej Parafii, ks. Wojtkowi zostało jeszcze kilka dni. Pragniemy wszystkim podziękować za życzliwe przyjęcie w Waszych domach i wspólną modlitwę. Składamy „Bóg zapłać” za ofiary złożone przy okazji kolędy w imieniu własnym i wszystkich, do których one trafią. Część z tych ofiar przekazujemy bowiem do Kurii Metropolitalnej i przeznaczone są na utrzymanie księży chorych i emerytów, misjonarzy, kleryków WSD oraz UPJPII. Jeśli ktoś był nieobecny w czasie kolędy, a chciałby przyjąć księdza, może umówić się na wizytę duszpasterską w zakrystii.
  1. Już za tydzień rozpocznie się w naszej parafii tzw. Nabożeństwo 40-godzinne, poprzedzające okres Wielkiego Postu. Zadbajmy o to, abyśmy choć kilka minut poświęcili na Adorację Najświętszego Sakramentu przez 3 kolejne niedziele. Rozpoczęcie po Mszy św. o godz. 11:30, a zakończenie przed wieczorną Mszą św.
  1. Uczniów II klas Gimnazjum ks. Wojtek zaprasza na rozpoczynający się w tym tygodniu cykl 10-ciu spotkań w ramach przygotowania do bierzmowania. Ponadto przypominamy o obowiązkowych I – piątkach dla wszystkich Gimnazjalistów i uczniów klas VII.
  1. Burmistrz Gminy Sułkowice i SOK zapraszają na wieczór wspólnego kolędowania z chórami, zespołami i solistami ze szkół i przedszkoli Gminy Sułkowice, który odbędzie się 28 I, o godz. 17.00.
  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego; dbajmy o lekturę prasy katolickiej, jest ważny wymiar naszej wiary.
  1. Składamy podziękowania za ofiary złożone na tacę w poprzednią niedzielę, które wyniosły 11 006 zł,- i zostały przeznaczone na spłatę zobowiązań wynikających z remontu świątyni.
  1. Kościół sprzątali parafianie – mieszkańcy ul. Szkolnej i Smereczyńskiego. W tym tygodniu prosimy, aby o porządek w kościele zadbali mieszkańcy ulic: Sucha Góra i Ptasznica. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.