1. Dzisiaj w naszej parafii rozpoczyna się nabożeństwo 40-godzinne, czyli cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu przed zbliżającym się Wielkim Postem. Rozpoczęcie po Mszy św. o godz. 11:30, a zakończenie przed wieczorną Mszą św.
 1. W piątek – Święto Ofiarowania Pańskiego, czyli Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. odprawimy o godz. 6.45, 8.30 i 18.00. Na wszystkich Mszach św. będziemy tradycyjnie poświęcać gromnice. Spotkanie Róż Żywego Różańca po Mszy św. o godz. 8:30.
 1. W najbliższym tygodniu przypada I-y czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek spowiedź od 16:00, a po Mszy św. Godzina Święta. W piątek spowiedź od 16:00, a po wieczornej Mszy Adoracja Najświętszego Sakramentu w kościółku św. Zofii.
 1. Młodzież gimnazjalną z wszystkich klas zapraszamy na pierwszopiątkowe spotkanie. Bardzo mocno zachęcamy młodych z naszej parafii, aby korzystała ze spowiedzi wcześniej; codziennie jest możliwość spowiedzi przed Mszami świętymi. Uczniom klas III przypominamy o sobotnim spotkaniu.
 1. Chorych odwiedzimy w domach z Komunią św. w sobotę. Ks. Proboszcz i ks. Maciek od godz. 8:00, natomiast rejon ks. Wojciecha od godz. 10:30.
 1. W sobotę na Mszy św. wieczornej udzielimy sakramentu Chrztu św. Pouczenie dla rodziców i chrzestnych po Mszy św. wieczornej w piątek na plebanii.
 1. W niedzielę (4 lutego) spotkania Straży honorowej NSPJ o 15:00 na plebanii.
 1. Osoby wyjeżdzające na pielgrzymkę na Bałkany prosimy o wpłacanie drugiej raty (1000 zł) w najbliższym tygodniu do księdza proboszcza.
 1. Katecheci organizują konkurs plastyczny dla dzieci z przeszkoli i klas I – IV. Temat: „Duch Święty i jego dary”. Prace wykonane dowolną metodą o formacie A3 należy składać do 7 lutego w zakrystii lub katechetom w szkole.
 1. Intencja dla Róż Różańcowych na luty: Za młode rodziny, by w obecności Maryi chciały wychowywać swoje potomstwo.
 2. Z tyłu kościoła, za ławkami dostępny jest Gość Niedzielny, a dla dzieci nowy numer Małego Gościa, w którym przeczytamy wywiad z Kamila Stochem.
 3. Kościół sprzątali parafianie – mieszkańcy ulic: Sucha Góra i Ptasznica. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy mieszkańców bloku nr 1 o zadbanie o porządek w naszej świątyni. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.