1. W naszej parafii trwa 40 – godzinne Nabożeństwo. Rozpoczęcie po Mszy św. o godz. 11.30, a zakończenie przed wieczorną Mszą św.
  1. W piątek wyrusza pielgrzymka do Ziemii Świętej. Polecajmy ich naszej modlitwie. O godz. 6.30 udamy się autokarem na lotnisko w Krakowie, gdzie rozpocznie się nasza pielgrzymka. 
  1. W niedzielę, 11 II odbędzie się po raz drugi w naszej parafii kiermasz ciast. Ciasta, tak jak w ubiegłym roku będą sprzedawane po każdej Mszy Świętej przed kościołem. Zebrane w ten sposób pieniądze zostaną przekazane dla Mateusza Chrobaka, u którego ostatnio doszło do niewydolności serca. W najbliższym czasie będzie musiał wrócić do kliniki w Niemczech, gdzie przejdzie bardzo trudny i ryzykowny zabieg serca. Serdecznie zapraszamy do zakupu ciast.
  1. Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę, bądź składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty parafialnej. Przyszłotygodniowa składka przeznaczona jest na prace remontowe w naszym kościele.
  1. Trwa praca nad kolejnym numerem naszej parafialnej gazety „Od serca”. Zachęcamy do włączenia się w powstanie kolejnego numeru, poprzez napisanie artykułu. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z ks. Wojciechem.
  1. W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godz. 11.30 udzielimy błogosławieństwa małżeństwom.
  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego.
  1. Kościół sprzątali parafianie – mieszkańcy bloku nr 1. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom bloku nr 2. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.