• Zapraszamy na wielkopostne nabożeństwa w naszej parafii. W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16:30; dla dorosłych o godz. 17:15. Msza św. wieczorna o 18:00. Droga krzyżowa dla młodzieży po Mszy wieczornej. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 15:00, po nabożeństwie Msza św. wieczorna. Nie będzie Mszy św. o godz. 18:00.
  • 22-go dnia każdego miesiąca modlimy się, w sposób szczególny, do św. Rity. Dlatego zapraszamy w czwartek na Mszę wieczorną i nabożeństwo do patronki spraw trudnych i beznadziejnych. Od tego miesiąca będzie możliwość złożenia anonimowych intencji, które będą odczytane podczas modlitwy do św. Rity. Intencje te można zapisywać w zakrystii codziennie, u Pana kościelnego.
  • 4-go marca rozpoczynamy w naszej parafii kurs przedmałżeński. Spotkania będą się odbywały o 12:30 w każdą niedzielę przez kolejne cztery tygodnie w salce na plebanii w Sułkowicach. Zapisy na pierwszym spotkaniu.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego. A w tym numerze wiele ciekawych artykułów, które pomogą nam jeszcze lepiej przeżyć czas Wielkiego Postu.
  • Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę i ofiary wspierają naszą wspólnotę. W zeszłotygodniowej akcji sprzedaży ciast dla Mateusza zebrano 19.775 zł i 10 €. Mateusz w podziękowaniu skierował do nas słowa: Pragniemy z całego serca podziękować organizatorce, wszystkim zaangażowanym, którzy swoją bezinteresowną pomocą, poświęceniem czasu i energii, przyczynili się do zorganizowania kiermaszu ciast. Dziękujemy wszystkim za pomoc, szczodry gest, okazane serce, wrażliwość i modlitwę.
  • Grupa Teatralna „Misterium” i Parafia Narodzenia NMP w Myślenicach zapraszają na premierę Misterium Męki Pańskiej, które odbędzie się 3 III, szczegółowe informacje i terminy pozostałych spektakli w gablotce przed kościołem.
  • Kościół sprzątali parafianie – mieszkańcy z bloku nr 3. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom z bloków nr 4 i 5. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.