1. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym dzisiaj o godz. 15:00, po nabożeństwie Msza św. wieczorna.
  1. W tym tygodniu przypada I-y czwartek, I-y piątek miesiąca i I-sobota miesiąca. W czwartek Godzina Święta po Mszą św. wieczornej. Zapraszamy do modlitwy powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Możliwość spowiedzi w czwartek i piątek od 16:00. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek po Mszy św. porannej.
  1. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej będziemy odprawiać w najbliższym tygodniu w następującym porządku w piątek: dla dzieci o godz. 16:30; dla dorosłych o godz. 17:15, a po Mszy wieczornej Droga krzyżowa dla młodzieży.
  1. Chorych odwiedzimy w domach z Komunią św. w sobotę od 8:00. Ks. Wojciech do swoich chorych uda się od godziny 10:30.
  1. We wtorek odbędzie się na plebani kolejne spotkanie mężczyzn św. Józefa o godz. 20.00. Zapraszamy dotychczasowych uczestników oraz tych, którzy chcieliby dołączyć, by wzrastać i kształtować męskie serce na wzór św. Józefa.
  1. Za tydzień rozpoczynamy kurs przedmałżeński e naszej parafii. Spotkania będą się odbywały o 12:30 w każdą niedzielę przez kolejne cztery tygodnie w salce na plebanii. Zapisy na pierwszym spotkaniu.
  1. W przyszłą niedzielę odbędzie się przed kościołem zbiórka na wsparcie młodzieży wyjeżdzającej na ŚDM do Panamy. Naszą parafię w tym wydarzeniu będzie reprezentować 9 osób wraz z ks. Wojciechem. W ramach wparcia będzie można nabyć książkę jako cegiełkę ks. Krzysztofa Porosło, która pomoże dobrze przygotować się do spowiedzi. Cena książki – 10 zł.
  1. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego, w tym numerze płyta z tekstami ks. Józefa Tischnera czytanymi przez naszego arcybiskupa – ks. Marka Jędraszewskiego.
  1. Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę, bądź składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty parafialnej.
  1. Kościół sprzątali parafianie – mieszkańcy bloków nr 4 i 5. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom os. Zielona z domków od nr 1 do 25. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.