Wspólnota Effatha organizuje 26 października (sobota) wyjazd na spotkanie modlitewne „Strumienie Miłosierdzia”.

Strumienie Miłosierdzia to coroczne spotkanie organizowane przez wspólnoty Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym Archidiecezji Krakowskiej. W tym roku odbywają się w kościele MB Częstochowskiej na osiedlu Szklane Domy. Gościem spotkania będzie ks. Wojciech Nowacki, proboszcz parafii Bożego Ciała w Łomży. Przez 12 lat pełnił funkcję przewodniczącego Krajowego Zespołu Koordynatorów Odnowy w Duchu Świętym, z Odnową Charyzmatyczną związany od 1984 roku.

Słowem przewodnim tegorocznego wydarzenia będą słowa z Ewangelii św. Łukasza (12,8): „Kto się przyzna do mnie wobec ludzi, przyzna się i Syn Człowieczy do niego wobec aniołów Bożych”. Cytat ten osadzony jest w szerszym kontakcie, który, jak sądzimy, kieruje do nas Pan. Jest to wezwanie do rozpalenia w sobie na nowo gorliwości, oczyszczenia z grzechu, napełnienia na nowo Duchem Świętym i pewności Bożej mocy która towarzyszy tym którzy stają z odwagą w Jego imię.

Więcej informacji i program: http://krakow.odnowa.org/strumienie-milosierdzia-2019/

Z naszej parafii wyjazd jest zaplanowany na sobotę 26 października o godz. 14:00 z parkingu przy kościele. Zapisy w zakrystii.

• StrumienieMilosierdzia_1