Już jest dostępny nowy numer gazety parafialnej „Od Serca”, a w nim jak zwykle wiele ciekawych artykułów i informacji z życia parafii. Będzie można przeczytać wspomnienia o ks. Kudłaciku, artykuły poświęcone wydarzeniu „Polska pod Krzyżem”, o pielgrzymkach parafian, o Grupie Apostolskiej, o św. Michale Archaniele oraz wiele innych ciekawych artykułów. W tym numerze również konkurs książkowy. Informacje o konkursie poniżej.

Odserca cover63

Do wygrania są książki. Wystarczy nabyć gazetę „Od Serca”, wypełnić kupon i wrzucić go do skrzynki za ławkami. Kupony będą zbierane do końca listopada. Losowanie kuponów w grudniu, a szczęśliwcy dowiedzą się o wygranej przez stronę internetową — więc warto śledzić wydarzenia, które się tutaj pojawiają. Do rozlosowania mamy 7 książek.

ksiazki os63

Kupon znajduje się na 25 stronie i jest bardzo prosty do wypełnienia. W przygotowane pola wpisujemy odpowiednie dane. Ważne, by wpisywać je tak, jak to jest zaznaczone, a więc trzy pierwsze litery imienia, trzy pierwsze litery nazwiska, dzień wypełnienia kuponu (miesiąc i rok już wpisaliśmy za ciebie), następnie godzina (wersja dwucyfrowa, czyli przy jednocyfrowych dopisujemy "0" z przodu), minuta. To bardzo ważne, by wypełnić kupon właśnie w ten sposób, ponieważ kolejne pola będą tworzyły swoisty kod (przykładowo MACZIE051120191015), a dzięki temu, każdy będzie unikatowy.

Ważne by te same dane, znalazły się na obu kuponachŻółtą część, zostawiamy dla siebie (będzie potrzebna przy odbiorze nagrody dla porównania), część różową odcinamy i wrzucamy do skrzynki z tyłu kościoła.

odserca63 25

Tak więc zachęcamy do czytania gazety "Od Serca" oraz do wypełniania kuponów i wrzucania ich do specjalnie przygotowanej skrzynki z tyłu kościoła, za ławkami.