• W dniu dzisiejszym wszystkie Msze Św. odbędą się przy ołtarzu polowym przed wejściem do kościoła.
  • Dziś na całym świecie obchodzona jest Niedziela Miłosierdzia Bożego. Po Mszy Św. o godz. 11.30 błogosławieństwo małżeństw z dziećmi. W naszym kościele o godz 15:00 Godzina Miłosierdzia, również dzisiejsza składka przeznaczona jest na fundusz inwestycyjny naszej parafii.
  • Możliwość przyjęcia Komunii Świętej dziś o godz. 12.45 dla osób, które uczestniczyły we Mszy Św. za pomocą transmisji.
  • W piątek po Mszy Św. wieczornej Adoracja Uwielbieniowa prowadzona przez wspólnotę „Effata”, również w tym dniu po Mszy św. wieczornej pouczenie przed chrzcielne dla rodziców i chrzestnych na plebanii.
  • W sobotę po Mszy Św. wieczornej Adoracja w intencji osób uzależnionych.
  • Dostępny jest nowy numer Gościa Niedzielnego.
  •  Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Partyzantów od pp. Francuziak (nr 125) do pp. Motal (nr 258). Ilość osób sprzątających 8. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o świątynię powierzamy mieszkańcom z ul. Partyzantów od pp. Kuchtów (nr 266) do Frosztęgów ( nr 85). Sprzątanie w sobotę po Mszy porannej.
  • Burmistrz Gminy Sułkowice ogłasza nabór wniosków w ramach Gminnego Programu Wymiany Kotłów na rok 2021 na realizację zadań inwestycyjnych, polegających na zmianie systemów ogrzewania opartego na paliwie stałym na ogrzewanie proekologiczne, służących ochronie powietrza. Termin składania wniosków od 19 kwietnia od godz. 8.00 do 26 kwietnia 2021 r. do godz. 17.00. Dokumenty dostępne są na stronie internetowej Urzędu lub w wersji papierowej na Dzienniku Podawczym.