Powoli kończy się czas wakacji. Czas urlopów i wyjazdów, czas odpoczynku i zwiedzania, czas odkrywania nowych wspaniałych miejsc i poznawania nowych osób.

Bóg daje nam możliwość poznawania siebie przez poznawanie tego świata. W pięknie przyrody, geniuszu architektów i mądrości spotkanych osób możemy dostrzec samego Stwórcę. Z pewnością także Wy (Drodzy Parafianie) odwiedziliście ciekawe miejsca. Pragniemy zaprosić Was do podzielenia się swoimi doświadczeniami i wspomnieniami.

W parafialnym czasopiśmie "Od Serca" często opisujemy pielgrzymki parafialne, a ostatnio także ciekawe miejsca w Krakowie i okolicach, które warto odwiedzić samemu czy z rodziną w wolnym czasie. Zachęcamy do podzielenia się wiedzą i doświadczeniem przez zaproponowanie czytelnikom ciekawych miejsc, które warto odwiedzić. Prosimy, aby swoje wspomnienia z wakacyjnych wyjazdów wysyłać na adres redakcji "Od Serca" - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - najciekawsze teksty opublikujemy w kolejnych numerach naszej gazety.