Dnia 21 października Grupa Apostolska wraz z młodzieżą ze Szkół Podstawowych i Gimnazjum pod opieką ks. Wojciecha pojechała do Centrum Jana Pawła II i parku trampolin w Krakowie.
Data wyjazdu nie była przypadkowa, albowiem 16 października przypada rocznica wyboru na Stolicę Piotrową Jana Pawła II (założyciela i patrona GA).  Właśnie w okolicach tej daty Grupy Apostolskie Ruch Apostolstwa Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej organizuje pielgrzymkę do relikwii świętego Papieża i św. Jadwigi Królowej. Podczas Eucharystii w Centrum co roku błogosławieni są nowi animatorzy i moderatorzy.

W tym roku nasza parafialna Grupa przeżywała wyjątkową radość, ponieważ jedna z uczestniczek- Aneta Moskal przyjęła błogosławieństwo na moderatora świeckiego. Po uczcie dla ducha przyszedł czas na rozrywkę. Czasu spędzonego w krakowskim parku trampolin GoJump młodzież na pewno długo nie zapomni. Wszyscy świetnie się bawili i zmęczeni, ale radośni wrócili z całodniowego wyjazdu.