Wielkimi krokami zbliżamy się do Spotkania z papieżem Franciszkiem w Krakowie. Przygotowania duchowe mocno się rozwinęły (w sobotę 20 II na rekolekcje do Łagiewnik pojechał cały autokar młodych - i wiekiem i duchem). Już zapraszamy na kolejny wyjazd za miesiąc. Szczegółowe informacje wkrótce.
Przygotowania logistyczne koncentrują się obecnie na znalezieniu odpowiedniej liczby miejsc dla młodzieży, która przyjedzie do Sułkowic. Cały czas można składać deklaracje w zakrystii, albo przyjść osobiście na dyżur komitetu parafialnego.

Dyżury będą odbywały się w każdą niedzielę (począwszy od 28 lutego) od godziny 9.30 do godziny 11.30 (z przerwą na Mszę Świętą o godzinie 10.00) w salce na plebanii.

Członkowie Parafialnego Komitetu Organizacyjnego chętnie odpowiedzą na pytania związane z przyjęciem młodych czy chęcią uczestnictwa w spotkaniach z papieżem. Te, które będą pojawiały się najczęściej umieścimy wraz z odpowiedziami na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy także tych, którzy już zgłosili chęć przyjęcia młodzieży, aby upewnić się czy na pewno zostali wpisani do systemu: można sprawdzić poprawność danych, czy np. zwiększyć ilość miejsc dla pielgrzymów.

Kontakt z Komitetem możliwy jest także drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

"Błogosławieni miłosierni" oficjalny Teledysk ŚDM Kraków 2016