• Święto Chrztu Pańskiego kończy okres Narodzenia Pańskiego. Od poniedziałku w liturgii rozpoczyna się okres zwykły. Jednak zgodnie z naszą polską tradycją przedłużamy śpiewanie kolęd do 2 lutego, czyli do święta Ofiarowania Pańskiego /Matki Bożej Gromnicznej/.
  • Dziękujemy wszystkim, którzy dziś wsparli swoimi ofiarami inwestycje parafialne. Trwają prace przy konserwacji korodującego ogrodzenia wokół kościoła. Jego metalowe elementy są stopniowo demontowane poddawane piaskowaniu a następnie po ocynkowaniu na nowo malowane.
  • Młodzież z Grupy Apostolskiej dziękuje za ofiary złożone w Uroczystość Objawienia Pańskiego podczas rozprowadzania kredy i kadzidła.
  • We wtorek o godzinie 20.00 parafialna grupa „Mężczyźni św. Józefa” zapraszają mężczyzn na wspólną adorację w kościele oraz spotkanie w salce na plebanii.
  • W sobotę po Mszy świętej wieczornej spotkanie przed-chrzcielne dla rodziców i chrzestnych.
  • W naszej parafii trwają odwiedziny duszpasterskie – kolęda. Plan wizyty duszpasterskiej jest zamieszczony na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej naszej parafii: www.parafiasulkowice.com
  • Informujemy, że w okresie kolędowym załatwienie spraw kancelaryjnych możliwe jest w dni powszednie po rannej Mszy świętej.
  • Po okresie świątecznym, w czasie którego o czystość w naszym kościele dbał pan Kościelny wraz z rodziną, powracamy do przypadającego raz w roku sprzątania naszego kościoła przez parafian. W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom z ul. Partyzantów – od pp. Boczkaja (nr 169) do pp. Oliwa (nr 151). Sprzątanie w sobotę rano po Mszy świętej.