Niedziela 03.03
7:00 + Filip i Stefania Biela, Mieczysław s.
8:30 + Maria i Wiesław Korpalowie, Witold s.
10:00 + Józef Sala 7 r.śm
11:30 + Kazimierz Jończyk
18:00 + Kazimierz Mielecki, Kazimierz Piwowarski

Poniedziałek 04.03 św. Kazimierza Patrona Archidiecezji Krakowskiej
6:45 + Karol, Julia i Stefania Wołek
18:00 + Genowefa Bara i jej rodzice  

Wtorek 05.03
6:45 + Aniela Biela
18:00 + Stanisław Mielecki 1 r.śm

Środa 06.03 Środa Popielcowa
6:45 + Stanisław Twardosz, Antonina ż. Stanisław s, Krystyna c.
8:30 + Władysław i Teofila Czyż
16:00 + Tadeusz Garbień (pogrzebowa)
18:00 Nowennowa
19:30 + Kazimierz Pułka

Czwartek 07.03
6:45 + Marian Profic (pogrzebowa)
6:45 + Stefan Lisowski, Aniela ż.
18:00 O powołania

Piątek 08.03
6:45 + Janina Oliwa 20 r.śm, Stefan m.
6:45 + Zdzisław Światłoń (pogrzebowa)
18:00 + Franciszek Wata
18:00 Za Martę w 40 r.ur i Bł.B

Sobota 09.03
6:45 + Marian Profic (pogrzebowa)
6:45 + Stefan Światłoń, Maria ż.
18:00 + Franciszek Moskal, Maria ż. Stanisław s.

Niedziela 10.03                                                                                                                                                                                                               7:00 Za parafian
8:30 +Franciszek i Maria Rusek
10:00 + Andrzej Ziemba 1 r.śm
10:00 Za Jana w 65 r.ur
11:30 + Józef Bernecki 8 r.śm
11:30 Za Madzię w 1 r.ur
15:00 Gorzkie żale
16:00 + Tadeusz Świerczyński 9 r.śm

Poniedziałek 11.03
6:45 + Stanisław Gaweł (pogrzebowa)
18:00 Miłosz 18 r.ur

Wtorek 12.03
6:45 + Antonina Oliwa (pogrzebowa)
18:00 + Stefan Sroka 9 r.śm

Środa 13.03
6:45 + Jan Salus (pogrzebowa)
6:45 + Jan Szuba (pogrzebowa)
18:00 Nowennowa

Czwartek 14.03  
6:45 + Antoni Włoch, Aniela ż. Franciszek s i Maria ż.
6:45 + Stanisław Gaweł (pogrzebowa)
18:00 + Józef Skorut 14 r.śm

Piątek 15.03
6:45 + Henryk, Helena Oliwa i Maria c.
6:45 + Antonina Oliwa (pogrzebowa)
18:00 Wotywna o Duchu Świętym

Sobota 16.03
6:45 + Maria i Jan Postawa
6:45 + Eugeniusz Stopa
18:00 + Zbigniew Lipiński i jego rodzice

Niedziela 17.03                                                                                                                                                                                                               7:00 + Jan Kozik 35 r.śm, Maria ż. Tadeusz s.
8:30 + Stanisław Twardosz
10:00 Za parafian - chrzty
11:30 + Julia i Jan Światłoń, Jan s.
15:00 Gorzkie żale
16:00 + Józef, Ludwika, s. Kazimierz Ziemba

Poniedziałek 18.03
6:45 + Józef Kuchta
18:00 + Józef Biela, Julia ż. Józef s.

Wtorek 19.03 Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP
6:45 + Kajetan Blak, Kunegunda ż. Józef s.
08:30 + Józef Kuchta, Zofia ż.
18:00 Za Jadwigę w 50 r.ur o Bł.B

Środa 20.03
6:45 + Józef, Magdalena Światłoń
6:45 + Jan Salus (pogrzebowa)
18:00 Nowennowa.

Czwartek 21.03
6:45 + Roman Majocha (pogrzebowa)
6:45 + Stanisław Gaweł (pogrzebowa)
18:00 Za kapłanów od Złotych Róż

Piątek 22.03  
6:45 + Anna Kaleta (pogrzebowa)
6:45 + Adam Chromy, Danuta ż, ich rodzice, Jolanta c.
18:00 + Elżbieta Bara i jej rodzice

Sobota 23.03
6:45 O zdrowie i Bł.B dla rodziny Włochów
6:45 + Jan Szuba (pogrzebowa)
18:00 Za Zofię w 1 r.ur, dziękczynna i Bł.B

Niedziela 24.03
7:00 + Roman, Ludwika ż, Jan s, Stanisław
8:30 Za parafian
10:00 + Julian Światłoń 27 r.śm, Stefania ż. Jan s.
11:30 Za Filipa w 18 r.ur
15:00 Gorzkie żale
16:00 + Julian Rusek 14 r.śm

Poniedziałek 25.03 Uroczystość - Zwiastowanie NMP
6:45  + Lucjan Zaremba 13 r.śm
08:30 Małgorzata Woźny 5 r.śm
18:00 + Roman Majocha (pogrzebowa)

Wtorek 26.03
6:45 + Janina Malina
18:00 + Zofia Koźlak 4 r.śm, Robert s.

Środa 27.03
6:45 + Anna Kaleta (pogrzebowa)
6:45 + Zofia Światłoń (pogrzebowa)
18:00 Nowennowa

Czwartek 28.03
6:45 + Teresa Jędrzejowska (pogrzebowa)
6:45 + Magdalena Światłoń (pogrzebowa)
18:00 + Stefan Skorut 6 r.śm

Piątek 29.03
6:45 + Magdalena Światłoń (pogrzebowa)
6:45 + Władysława Trąbka (pogrzebowa)
18:00 + Jan i Helena Maliszewscy

Sobota 30.03 BIERZMOWANIE
6:45 + Teresa Jędrzejowska (pogrzebowa)
6:45 + Jan i Aniela Zając
17:00 + Jan Stręk i jego rodzice