Wydział Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XXVIII Pielgrzymce Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Sanktuarium Pasyjno-Maryjnego w Kalwarii Zebrzydowskiej, która odbędzie się w niedzielę, 13 września 2020 r. w godzinach od 9.00 do 14.00.

Hasłem tegorocznej pielgrzymki są słowa św. Jana Pawła II: „Człowiek jest powołany do pełni życia”.

Pielgrzymka tradycyjnie rozpocznie się nabożeństwem Drogi Krzyżowej o godz. 9.00 przy stacji „u Piłata”. W tym roku towarzyszyć nam będą rozważania państwa Kingi i Krzysztofa Koehlerów - rodziców dwóch córek, małżeństwa z Krakowa z 34-letnim stażem, które wspólnie zajmuje się tłumaczeniami z języka angielskiego.

Następnie o godz. 11.30 przy ołtarzu polowym zgromadzimy się na Mszy św. w intencji rodzin i małżeństw naszej archidiecezji, której będzie przewodniczył abp Marek Jędraszewski, Metropolita Krakowski.

Osoby chore i starsze, które nie będą mogły przybyć do Kalwarii, mogą uczestniczyć we Mszy św. za pośrednictwem transmisji online realizowanej na stronie internetowej Wydziału Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej w Krakowie (https://wdr.diecezja.pl).

Serdecznie zapraszamy i liczymy na spotkanie w domu naszej Kalwaryjskiej Pani.

Wydział Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej w Krakowie