mszelive

sakramenty

parafialnyyt

kancelaria

W minionych miesiącach odbył się w szkołach podstawowych naszego dekanatu pierwszy etap Diecezjalnego Konkursu Plastycznego. Celem konkursu było przybliżenie dzieciom Archidiecezji Krakowskiej świętych, patronujących duchowemu przygotowaniu do ŚDM 2016, którzy w swoim życiu realizowali ewangeliczne ubóstwo.

Spośród prac nadesłanych do Animatora Dekanalnego Duszpasterstwa Dzieci i Młodzieży 15 marca komisja dekanalna w składzie: ks. Edward Antolak, ks. Leszek Dyląg, Katarzyna Garlacz i Jarosław Ziembla dokonała oceny i wybrała 6, które zostały zakwalifikowane do etapu diecezjalnego.

W kategorii dzieci młodszych (klasy 0, I, II) pierwsze miejsce zajęła Emilia Rak (20 pkt), drugie ex æquo Anna Biela i Barbara Malina (po 16 pkt).

Wśród dzieci starszych (klasy III i IV) pierwsze miejsce przypadło Roksananie Szczurek (19 pkt), drugie Emilii Kuchta (18 pkt), a trzecie Natalii Jankowicz (16 pkt).

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia w etapie diecezjalnym.

Wszystkich zapraszamy do oglądnięcia zdjęć zwycięskich prac w naszej galerii.