mszelive

sakramenty

parafialnyyt

kancelaria

Zapraszamy na Spotkanie informacyjne dla wszystkich, którzy chcieliby uczestniczyć w ŚDM w poniedziałek (27 czerwca) o 19:00 w sali na plebanii. Członkowie Komitetu Parafialnego opowiedzą o możliwościach zapisów, pakietach pielgrzyma i sposobie dostania się na uroczystości centralne. Można będzie obejrzeć plecak pielgrzyma i zapisać się na ŚDM.

Podczas spotkania postaramy odpowiedzieć na pytania, często zadawane przez młodych, którzy są niepewni swego udziału w ŚDM przez fatalne wypowiedzi niektórych mediów. Postaramy się rozwiać wasze wątpliwości i pokazać, że spotkanie w Krakowie może okazać się jedną z największych przygód życia. Wyjaśnimy dlaczego dobrze jest płacić za uczestnictwo i jakie mamy szanse na dostanie się na ŚDM bez płacenia.