• Burmistrz Gminy Sułkowice zaprasza dzisiaj na „XI Jarmark Sułkowicka Jesień” początek o godzinie 15:00 na placu targowym „Zielona Podkowa” w Sułkowicach. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  • We wtorek o godz. 17.30 zapraszamy na Różaniec i Mszę świętą w intencji naszej Ojczyzny.
  • Adoracja w intencji osób uzależnionych i ich rodzin wyjątkowo w tym miesiącu nie odbędzie się w trzecią sobotę miesiąca. Termin adoracji zostanie podany w przyszłą niedzielę.
  • W przyszłą niedzielę dodatkowa Msza św. w kaplicy na Oblasku o godz. 15:00.
  • Opactwo Cystersów w Mogile zaprasza na uroczystości odpustowe Podwyższenia Krzyża Świętego, w dniach od 14 do 21 września. Szczegóły na afiszu.
  • W niedzielę 16 września w parafii w Krzywaczce rozpoczną się rekolekcje ewangelizacyjne „Seminarium Wiary”. Rekolekcje będą trwać przez 9 kolejnych niedzieli. Zapisy w zakrystii kościoła w Krzywaczce lub telefonicznie. Numer telefonu jest umieszczony na plakacie przed kościołem i na ulotkach z tyłu kościoła.
  • Ks. abp. Marek Jędraszewski zaprasza w przyszłą niedzielę 16 września rodziny naszej diecezji na XXVI Pielgrzymkę Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej. W planie: o 9.00 – Droga Krzyżowa, o 11.00 – Msza św., na której małżonkowie odnowią swoje przyrzeczenia małżeńskie.
  • „Szlachetna paczka” poszukuje wolontariuszy do prowadzenia swojej działalności. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  • Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego. Gazeta ta obchodzi swój jubileusz 95 lat istnienia. W numerze pierwsza odsłona nowego działu „Cztery strony kobiety”. Specjalnie dla czytelniczek „Gościa” o: zdrowiu, domu, wychowaniu dzieci, a także sprawdzone porady i przepisy kulinarne.
  • Za tydzień ukaże się nowy numer gazety „Od Serca”, która również obchodzi swój mały jubileusz 10 lat istnienia. W numerze pojawi się artykuł nt. Radości i trudów przy tworzeniu gazetki, a także obszerna relacja z pielgrzymek w których brali udział nasi parafianie. Koszt wydruku jednego egzemplarza to ok. 5,60.
  • Dzisiejsza składka będzie przeznaczona na fundusz remontowy. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Zagroda oraz 24 lipca. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy parafianom mieszkającym na ul. Tysiąclecia, Granica, oraz Dom Nauczyciela. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.
  • Ogłoszenia oraz intencje mszalne dostępne są w gablotce i na stronie internetowej naszej parafii.