II NIEDZIELA WIELKANOCNA

– MIŁOSIERDZIA BOŻEGO  

  • Dzisiaj obchodzimy – święto Miłosierdzia Bożego. Główne uroczystości w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie Łagiewnikach. Po każdej Mszy świętej adoracja, w czasie której odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia a o g. 15.00 odprawimy – „Godzinę Miłosierdzia”.
  • Także dzisiaj do Sanktuarium Matki Bożej w Myślenicach przybywają      z Łagiewnik relikwie Bł. Rodziny Ulmów. Uroczysta Msza święta z wprowadzeniem relikwii o g. 18.00 a następnie modlitewne czuwanie do g. 23.00. Nasz dekanat a szczególnie wspólnoty Róż Różańcowych są zaproszone także do udziału we Mszy świętej w poniedziałek o g. 9.00.
  • W poniedziałek przeniesiona z 25 marca Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. W naszej parafii Msze święte  o 6.45, 8.30 i 18.00. Zachęcamy do podjęcia duchowej adopcji dziecka poczętego. Msza święta z obrzędem duchowej adopcji o g. 18.00 deklaracje znajdują się na stoliku z tyłu kościoła. W tym dniu o g. 17.00 rozpocznie w naszej parafii <Seminarium Wiary>, które jest formą 9-tygodniowych rekolekcji, przeznaczonych dla osób dorosłych i młodzieży licealnej. Bliższe informacje na plakacie w gablocie przed kościołem.
  • Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej we wtorek o g. 18.30.
  • W sobotę po Mszy świętej wieczornej adoracja w intencji osób uzależnionych oraz ich rodzin.
  • Bóg zapłać mieszkańcom z 11 Listopada – od pp. Klus do pp. Bogunia za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy parafianom z ul. Wąskiej. Sprzątanie w sobotę po Mszy świętej porannej.