2020

W niedzielę, 5 stycznia, w naszej parafii miało miejsce doroczne spotkanie opłatkowe kręgów Domowego Kościoła z naszego dekanatu. Wydarzenie rozpoczęło się Mszą świętą celebrowaną przez ks. proboszcza Edwarda Antolaka i ks. Mariana Błaszczyka.

Dnia 15 stycznia Boże Nutki wzięły udział w X Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek. Zaśpiewaliśmy kolędę "Pójdźmy wszyscy do stajenki". Na ten przegląd dzieci przygotowywały się przez dwa tygodnie.

W czwartek, w święto św. Szczepana, Boże Nutki zostały zaproszone do domu seniora w Głogoczowie. Zanim tam pojechaliśmy, ks. Wojciech pobłogosławił nas na czas kolędowania. Dzieci wraz z opiekunami zaśpiewały kolędy. Muzyków też nie zabrakło. Wystąpili z nami gościnnie: Marcin Ziembla, pracownik tego domu, dziadek jednej Bożej Nutki i pomocnik - Piotr Uznański. Moje serce bardzo urosło, gdy na ten wyjazd zgłosiło się dużo dzieci.

W niedzielę, 29 grudnia, Boże Nutki udały się na kolędowanie po Sułkowicach. Tym razem odwiedziły ulice Starowiejską, zaczynając od pana Burmistrza, a następnie ulicę Partyzantów. Był to wspaniale spędzony czas. Dzieci poprzebierały się za pasterzy, Maryję, aniołów, osła itp.