IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 

  • Dzisiejsza niedziela obchodzona w Kościele jako niedziela Dobrego Pasterza, jest jednocześnie Światowym Dniem Modlitwy o Powołania. Ciesząc się, że nasz rodak diakon Michał oraz przebywający na praktyce duszpasterskiej w Sułkowicach diakon Szymon przyjmą już wkrótce święcenia kapłańskie módlmy się o nowe powołania z naszej parafii.
  • Kalendarz liturgiczny na nowy tydzień:
  • w poniedziałek /22.04/ – po Mszy świętej wieczornej nabożeństwo ku czci św. Rity.
  • we wtorek /23.04/ - uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
  • we wtorek /25.04/ - święto św. Marka, ewangelisty. Pamiętajmy w tym dniu o modlitwie w intencji naszego Księdza Arcybiskupa, któremu patronuje św. Marek.
  • Bóg zapłać mieszkańcom z Zagroda oraz ul. 24 Lipca za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty i środki czystości.. W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy parafianom z ul. Tysiąclecia wraz z Domem Nauczyciela oraz ul. Na Granicy. Sprzątanie w sobotę po Mszy świętej porannej.