2019

Trzeba powiedzieć, że dla każdej parafii przyjęcie nowych członków do służby liturgicznej, powinno być równoznaczne z modlitwą za te osoby, jak i wielką radością.

Na wieczór w piątek 15 lutego Grupa Apostolska udała się na lodowisko do Myślenic. Wyjazd pozwolił się jeszcze lepiej poznać oraz zrelaksować po całym tygodniu nauki w szkole.

Na Mszy świętej o godzinie 11:30 w szczególny sposób modliliśmy się w intencji rodzin z naszej parafii. Członkowie Domowego Kościoła zaangażowali się do czytania, śpiewu psalmu, modlitwy wiernych oraz niesienia darów.

Na sobotniej próbie świętowaliśmy 5 lat istnienia Bożych Nutek. Nie zabrałko tortu, życzeń oraz śpiewu "Sto lat". Cieszymy się, że dzieci śpiewem pragną chwalić Pana Boga.

Nasz parafia na Światowych Dni Młodzieży w Panamie była reprezentowana przez 8 osób. Opiekunem wyjazdu był ks. Wojciech. Szeroka relacja z wyjazdu ukaże się już niedługo w naszej parafialnej gazecie Od Serca.

W czasie wizyty duszpasterskiej 27 grudnia 2018 na ul. Starowiejskiej została poświęcona kapliczka z figurą Matki Boskiej Kalwaryjskiej.

Podczas Adwentu w naszej parafii odbyła się zbiórka miśków pluszowych. Dzięki wielkiemu Waszemu zaangażowaniu zostało zebrane ponad 500 sztuk maskotek, które zostały przekazane do siedziby Caritas. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w tą inicjatywę i wypełnienie uczynku miłosierdzia co do duszy strapionych pocieszać.