Pielgrzymki rowerowe

Informujemy, że w dniach 19-23 lipca br. odbędzie się IX Rowerowa Pielgrzymka z Sułkowic na Jasną Górę.

Zapisy przyjmują: Andrzej Piwowarski i Wojciech Bargieł.

Tegoroczna Pielgrzymka Rowerowa z Sułkowic na Jasną Górę i z powrotem odbędzie się w dniach 20-24 lipca br. Uczestnicy pielgrzymki będą się modlić w intencji wszystkich parafian. Pielgrzymi zabiorą też przed cudowny obraz Częstochowskiej Pani Wasze osobiste prośby i podziękowania. Kartki z intencjami można składać do specjalnie przygotowanej puszki za ławkami. Dobrowolne ofiary składane przy tej okazji zostaną przeznaczone na organizację pielgrzymki.
Zapisy przyjmują: Andrzej Piwowarski i Wojciech Bargieł.
Spotkanie organizacyjne dla chętnych odbędzie się 20.06.2016r. po wieczornej Mszy świętej (ok. 19.00) na plebani.

Już w najbliższy czwartek wyruszamy na Jasną Górę. Zabieramy intencje, które nam powierzyliście, by przedstawić je Czarnej Madonnie. Okolicznościowe koszulki już gotowe - w tym wyjątkowym roku nie mogło zabraknąć na nich logotypów Światowych Dni Młodzieży - Kraków 2016 oraz Roku Jubileuszu 1050-lecia Chrztu Polski.

Pielgrzymka rowerowa do Częstochowy 14-18 lipca 2016 r.
Trasa Sułkowice – Częstochowa – Sułkowice *4

I dzień (14 lipca 2016 r., czwartek) Sułkowice – Bydlin (96 km)

1. Sułkowice (8.00) – Biertowice (4 km) – Izdebnik (5 km) – Podchybie (7 km) – Wola Radziszowska (8.45), 12 km
  2. Wola Radziszowska (9.00) – Radziszów (6 km) – Rzozów (8 km) – Skawina (11 km) – Kraków Tyniec (15 km) – Tyniec Klasztor (10.00) 18 km
  3. Tyniec (10.30) – Kryspinów (7 km) – Szczyglice (13 km) – Rząska (15 km) – Modlniczka (19 km) – Giebułtów (24 km) – Prądnik Korzkiewski (28 km) - Ojców (12.30) 34 km
  4. Ojców (14.30) – Pieskowa Skała (7 km) – Sułoszowa (11 km) – Jangrot (18 km) – Chrząstowice (26 km) – Kolbark (29 km) – Bydlin (32 km) (17.00) 32 km

W dniach 14-18 lipca br. odbędzie się VII Rowerowa Pielgrzymka z Sułkowic na Jasną Górę. Ilość miejsc ograniczona!
Uczestnicy pielgrzymki będą się modlić w intencji Światowych Dni Młodzieży oraz wszystkich parafian. Pielgrzymi zabiorą też przed cudowny obraz Częstochowskiej Pani Wasze osobiste prośby i podziękowania. Kartki z intencjami można składać do specjalnie przygotowanej puszki za ławkami. Dobrowolne ofiary składane przy tej okazji zostaną przeznaczone na organizację pielgrzymki.
Zapisy przyjmują: Andrzej Piwowarski i Wojciech Bargieł.
Spotkanie organizacyjne dla chętnych odbędzie się 12.06.2016r. po wieczornej Mszy świętej na plebani.

W dniach 16-20 lipca br. odbędzie się VI Rowerowa Pielgrzymka z Sułkowic na Jasną Górę. Ilość miejsc ograniczona!
Zapisy przyjmują: Andrzej Piwowarski i Wojciech Bargieł.
Spotkanie organizacyjne dla chętnych odbędzie się 21.06.2015r. po wieczornej mszy świętej na plebani.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników Piątej Pielgrzymki Rowerowej z Sułkowic na Jasną Górę, która odbyła się w lipcu b.r. na Mszę św. w niedzielę 9 listopada na godzinę 18:00. Eucharystia będzie sprawowana w intencji organizatorów i uczestników pielgrzymki. Po Mszy św. zapraszamy na spotkanie popielgrzymkowe na plebanii. Będziemy nie tylko wspominać, ale także snuć plany na kolejny rok.

Zapraszamy na V Rowerową Pielgrzymkę z Sułkowic na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 17-21 lipca br. Uczestnicy pielgrzymki będą się modlić w intencji wszystkich parafian. Gdyby ktoś chciał powierzyć im swoją osobistą intencję to kartki z takimi intencjami zostaną zawiezione przed cudowny obraz Częstochowskiej Pani. Kartki z intencjami można składać w zakrystii u Pana kościelnego. Dobrowolne ofiary składane przy okazji przekazywania intencji zostaną przeznaczone na organizację pielgrzymki. Ilość miejsc ograniczona! Regulamin i trasa poniżej.