Intencje

Niedziela 03.03
7:00 + Filip i Stefania Biela, Mieczysław s.
8:30 + Maria i Wiesław Korpalowie, Witold s.
10:00 + Józef Sala 7 r.śm
11:30 + Kazimierz Jończyk
18:00 + Kazimierz Mielecki, Kazimierz Piwowarski

Niedziela 03.02
7:00 + Franciszek Jończyk,  Ludwika ż.
8:30 + Mieczysław Biela
8:30 Za osoby przyjmujące po kolędzie
10:00  + Krystyna Filipowska w 2 r.śm od syna
11:30  Jan, Maria, Aleksander, Sylwia Kozik
11:30 Za Natalię w 15 r.ur
18:00 O Boże Bł. Dla Gabrieli w 18 r.ur

Poniedziałek 04.02
6:45 + Zbigniew Bełzowski w 2 r.śm
18:00 + Franciszek Światłoń (pogrzebowa)
18:00 + Janusz Łapa
 
Wtorek 05.02


6:45 + Roman Majocha (pogrzebowa)
18:00 + Jan, Zofia i Julia Salus

Środa 06.02
6:45 + Mieczysław Moroń r.śm
6:45 + Maria Koźlak, 1 r.śm
18:00 Nowennowa

Czwartek 07.02
6:45 + Franciszek Światłoń (pogrzebowa)
6:45 + Adam Dzidek, 10 r.śm
18:00 O powołania

Piątek 08.02
6:45 + Józef Ocetkiewicz, 37 r.śm
6:45 + Stanisław i Zofia Krzysztofek w 20 r.śm
18:00 + Julia Ryś, 1 r.śm
18:00 + Stanisław Klimczyk w 2 r.śm

Sobota 09.02
6:45 + Franciszek Światłoń (pogrzebowa)
6:45 + Julia, Szczepan Biela
18:00 Dziękczynna za 45 lat małżeństwa Haliny i Zygmunta z prośbą o dalsze Bł.B

Niedziela 10.02  
7:00   + Stanisław, Ludwika Ziembla
8:30   + Roman Światłoń, Agnieszka ż.
10:00 + Antonina Entner
10:00 Za Marię i Stanisława w 40 r. ślubu
11:30  Za parafian
18:00 O szczęśliwe rozwiązanie i bł.B

Poniedziałek 11.02
6:45   O zdrowie dla wnuków
18:00 + Jan Sroka, 10 r.śm

Wtorek 12.02
6:45   + Franciszek Światłoń (pogrzebowa)
18:00 + Jan i Ludwika Salus, Salomea c.

Środa 13.02
6:45  + Maria w 25 r.śm
6:45  + Jan Bargieł (pogrzebowa)
18:00 Nowennowa.

Czwartek 14.02  święto Świętych Cyryla i Metodego, biskupa, patronów Europy
6:45  + Antoni Włoch, Aniela ż. Franciszek s. i Maria ż.
6:45  + Jan Moskal, Rozalia ż. Czesław s.
18:00  + Szczepan i Wiktoria Latoń, Tadeusz i Józef ss.

Piątek 15.02
6:45  + Bronisław Bochenek, 9 r.śm
6:45  + Józef Dzidek, 4 r.śm
18:00 O Duchu Świętym

Sobota 16.02
6:45  + Zofia Moskal, 8 r.śm, Józef m.
6:45  + Czesław Moskal, 8 r.śm
18:00 + Michał Korybko, 1 r.śm
18:00 + Dziękczynna za 80 lat życia dla Józefy Nędza i prośba o dalsze bł.B

Niedziela 17.02
7:00  + Jan Sroka i jego rodzice
8:30  + Antonina i Maria Oliwa
10:00  Za parafian - chrzty
10:00  Za Marka i Marię w 45 r.ślubu
11:30 + Stanisław i Karolina Twardosz
18:00 + Anna Garbień w 6 r.śm

Poniedziałek 18.02
6:45   + Jan Bargieł (pogrzebowa)
18:00 + Józef Kurek

Wtorek 19.02
6:45   + Jan Chwała, 1 r.śm, Stefan, Katarzyna ż.
18:00 + Józefa i Jan Pułka, Stanisław i Roman ss.

Środa 20.02
6:45 + Maria Majocha
6:45  Za Wiktorię w 2 r.ur
18:00 Nowennowa.

Czwartek 21.02
6:45  O opiekę MB, Boże łaski dla Zbigniewa w 18 r.ur
6:45  + Jan Biela, Helena ż.
18:00 Za kapłanów od Złotych Róż

Piątek 22.02  święto Katedry św. Piotra Apostoła
6:45  + Zofia i Józef Kuchta
6:45 + Roman Godzik
18:00 + Józef Kuchta, Zofia ż.

Sobota 23.02
6:45 + Roman Flaga
6:45 + Stanisław Kuzio, 1 r.śm
18:00 + Jan Zadora, Helena ż. Władysław s.

Niedziela 24.02
7:00  Podziękowanie Bogu za przeżyte 60 lat w związku małż. z prośbą o dalsze bł.B dla rodziny Bogu wiadomej
8:30   + Jan i Helena Bargieł, Stanisław Garbień
10:00 + Zofia Mielecka, Jan s.
11:30  + Mieczysław Moskal, 13 r.śm
18:00  Za parafian

Poniedziałek 25.02
6:45  + Zdzisław Światłoń (pogrzebowa)
18:00 + Za zmarłych z rodziny Perchlickich i Kurków

Wtorek 26.02
6:45   + Kazimierz Moskal, 12 r.śm
18:00 + Stanisław Judasz, 6 r.śm

Środa 27.02
6:45 + Stanisław Kiebzak, 1 r.śm
6:45 + Władysław Świerczyński
18:00 Nowennowa.

Czwartek 28.02
6:45 + Krystyna, Tadeusz, Zofia Kostowal
6:45 + Jan, Julia Twardosz
18:00 Za Janinę o bł.B i potrzebne łaski

Piątek 01.03
6:45 + Aniela Biela w r.śm
6:45 + Antonina Oliwa (pogrzebowa)
18:00 Wynagradzająca

Sobota 02.03
6:45  W int. członków Żywego Różańca, żywych i umarłych
6:45 + Władysław Twardosz, 1 r.śm
18:00 Za parafian - chrzty