Intencje

Niedziela 09.09
7:00 + Marcin Świerczyński r. śm.
8:30 za Ewę i Adama w 35 r. ślubu, o bł. Boże
8:30 za Barbarę i Jana w 50 r. ślubu, dziękczynna z prośbą o światło Ducha Świętego dla dzieci
10:00 + Julia, Stefania, Jan
11:30 Za parafian
18:00 + Adam i Stefania Fus
18:00 w int. Organizatorów IX Pielgrzymki Rowerowej

Poniedziałek 10.09
6:45 + Władysław Stokłosa (pogrzebowa)
18:00 + Józefa Oliwa, Anna c., Jan brat

Wtorek 11.09
6:45 + Zofia Kostowal (pogrzebowa)
18:00 o spotkanie twarzą w Twarz z Chrystusem dla Jana Światłonia w 7 r. śm.
18:00 za Ojczyznę

Środa 12.09
6:45 + Jan i Maria Profic
6:45 + Stanisław Kiebzak (pogrzebowa)
18:00 Nowennowa.

Czwartek 13.09 św. Jana Chryzostoma
6:45 + Julia Ryś (pogrzebowa)
6:45 + Władysław Twardosz (pogrzebowa)
18:00 + Janusz Polewka 3 r. śm

Piątek14.09 św. Podwyższenia Krzyża Świętego
6:45  + Krystyna Kostowal (pogrzebowa)
6:45 + Stanisław Kiebzak (pogrzebowa)
18:00 + Stanisław Kufrej

Sobota15.09 VI Najśw. Maryi Panny Bolesnej
6:45 + Krystyna Kostowal (pogrzebowa)
6:45 + Władysław Twardosz (pogrzebowa)
18:00 + Julian Jędrzejowski 15 r. śm.

Niedziela 16.09
7:00 + Antonina Rusek 33 r. śm.
8:30 w int. Agnieszki i Piotra w 20 r. ślubu
10:00 za parafian
11:30 w int Jakuba w 8 r. ur.
15:00 za zmarłych z II rejonu i bł. Boże dla żywych
15:00 + Jan Latoń 4 r. śm, Teofila ż.
18:00 + Janina i Władysław Wełna

Poniedziałek 17.09
6:45 + Stanisław Mielecki
18:00 w int. Agnieszki i Tomasza w r. ślubu z prośbą o dalsze łaski

Wtorek 18.09 św. Stanisława Kostki
6:45 + Władysław Stokłosa (pogrzebowa)
18:00 + Zofia Postawa, m. Antoni

Środa 19.09
6:45 + Stanisław Kiebzak (pogrzebowa)
6:45 + Władysław Twardosz (pogrzebowa)
18:00 Nowennowa.

Czwartek 20.09 św. męczenników Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy
6:45 + Jan Flaga, Joanna ż. i ich rodzice
6:45 + Andrzej Ciebronowicz, Anna ż., Maria c., Józef s.
18:00 za kapłanów od Złotych Róż

Piątek 21.09 św. Mateusza
6:45  +Stanisław Mielecki od znajomych z ul. Sportowej
6:45 + Maria i Franciszek Moskal, Stanisław s.
18:00 o uwielbienie Ducha Świętego

Sobota 22.09 bł. Bernardyny Marii Jabłońskiej
6:45 + Stanisław Kiebzak (pogrzebowa)
6:45 + Władysław Twardosz (pogrzebowa)
18:00 + Zygmunt Marek, Maria ż.

Niedziela 23.09
7:00 za parafian
8:30 Dawid Biela w 18 r. ur.
10:00 + Marek Magdziarz
10:00 Adrian Gibas w 18 r. ur.
11:30 + Roman Pułka 6 r. śm.
11:30 Milena Zajda 1 r. ur.
18:00 + Kazimierz Garbień

Poniedziałek 24.09
6:45 + Krystyna Kostowal (pogrzebowa)
18:00 + Stanisław Trąbka 6 r. śm

Wtorek 25.09
6:45 + Paweł Rusek 30 r. śm.
18:00 + Teofila Latoń 1 r. śm, Jan m.

Środa 26.09
6:45 + Stanisław Kiebzak (pogrzebowa)
6:45 + Andrzej Ziemba (pogrzebowa)
18:00 Nowennowa.

Czwartek 27.09 św. Wincentego a Paulo
6:45 + Stanisław Mielecki
6:45 + Kazimierz Matulski 10 r. śm.
18:00 + Władysław Twardosz (pogrzebowa)

Piątek 28.09 św. Wacława
6:45  +Andrzej Ziemba (pogrzebowa)
6:45 + Józef Celak
18:00 + Stanisław Kiebzak (pogrzebowa)

Sobota 29.09 św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała
6:45 + Józef Światłoń
6:45 + Marek Biela
18:00 + Andrzej Ziemba od wychowawcy i uczniów z klasy Eli

Niedziela 30.09
7:00 Stanisław i Janina w 46 r. ślubu
8:30 za parafian
10:00 Celina i Jan 21 r. ślubu
11:30 + Stanisław Ostafin
18:00 + Roman Lempart 30 r. śm., Emilia ż.

Poniedziałek 1.10 św. Teresy od Dzieciątka Jezus
6:45 + Stanisław Kiebzak (pogrzebowa)
18:00 o bł. Boże dla IV Róży Różańcowej w int. dzieci w 1 r. powstania

Wtorek 2.10 św. Aniołów Stróżów
6:45 + Tadeusz Stręk (pogrzebowa)
18:00 + Antonina Latoń 1 r. śm.

Środa 3.10
6:45 + Stanisław Kiebzak (pogrzebowa)
6:45 + Michał Korybko (pogrzebowa)
18:00 Nowennowa.

Czwartek 4.10 św. Franciszka z Asyżu
6:45 + Franciszek Wata
6:45 + Władysław Zawada, Władysław s.
18:00 o powołania

Piątek 5.10 św. Faustyny
6:45 + Andrzej Ziemba (pogrzebowa)
6:45 o ducha mocnej wiary dla rodziny Kalinki
18:00 wynagradzająca NSPJ

Sobota 6.10
6:45 w int. członków Żywego Różańca
6:45 o zdr., bł. Boże, potrzebne łaski dla męża Dariusza
18:00 za parafian
18:00 za Barbarę i Jana w 50 r. ślubu