2017

W tym roku w ubiór kościoła i przygotowanie szopki zaangażowało się wiele osób. Efekty ich starań można było oglądać przez całe Święta. Dla tych, którym nie udało się zobaczyć naszej szopki w tym roku, zamieszczamy poniższą galerię.

Nasi minisranci z ks. Maciejem uczestniczyli w Pucharze Świata w Skokach Narciarskich, który odbywał się w Zakopanym 20 stycznia 2017 roku. Oprócz emocji sportowych nie zabrakło czasu na modlitwę. Odwiedzili piękny drewniany kościółek Salwatorianów na Bulwarach Słowackiego.

Po wygranej w VII Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek laureaci, czyli także nasze "Boże Nutki" uczestniczyli w Koncercie Laureatów, który odbył się w niedzielne (22. 01.) popołudnie. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody, dyplomy i słodycze. Do naszej scholki trafiła maskotka - byk, który otrzymał imię "Bemol".

W niedzielę 22 stycznia w remizie OSP w Sułkowicach odbył się opłatek mieszkańców Sułkowic.Organizatorem spotkania był Burmistrz Sułkowic pan Piotr Pułka. Wspólne śpiewanie kolęd i rozmowy połączone były z występami przedszkolaków, chóru sułkowickiego gimnazjum oraz Kuby Dzidka i Dominika Bańdury, którzy zaprezentowali jazzowe aranżacje kolęd. Ks. Maciej wziął w konkursie na najlepsze domowe przetwory i ciasta.