Wydarzenia

    • W  niedzielę w naszej parafii będziemy przeżywać niedzielę powołań. Diakon w czasie Mszy św. wygłosi słowo, a klerycy spotkają się z młodzieżą z Grupy Apostolskiej oraz młodzieżą przygotowującą się do bierzmowania o 9:15 w salce na plebanii oraz ze Służbą Liturgiczną po Mszy o 10:00. W tym dniu o godzinie 15:00 zespół klerycki da koncert w budynku Strażnicy OSP w Sułkowicach na który zapraszamy wszystkich parafian

We wtorek 13 listopada rozpoczęto montaż nowych drzwi wahadłowych w przedsionku kościoła.

Wieczorem 10 listopada o godzinie 20:30 parafianie zebrali się w kościele na wspólnej modlitwie różańcowej w intencji naszej Ojczyzny.

Dnia 8 listopada 1964 ks. bp Julian Groblicki dokonał konsekracji naszej świątyni. Proboszczem był wówczas ks. Bruno Wyrobisz. Wczoraj minęła 54 rocznica tego wydarzenia.

06 października mężczyźni św. Józefa zebrali się w kościółku św. Zofii by podjąć całonocne czuwanie w intencji odpowiedzialnego ojcostwa i odkrycia tego daru wśród ojców naszej parafii.

Czy dzieci znają świętego Jana Pawła II?

Aby pomóc dzieciom w lepszym poznaniu osoby Świętego Jana Pawła II oraz uczcić 40 rocznicę wyboru na Stolicę Piotrową, Wydział Katechetyczny, istniejący przy Kurii Metropolitalnej w Krakowie, zorganizował konkurs plastyczny dla dzieci od 0 do VIII klasy.