Wydarzenia

Już jest dostępny nowy numer gazety parafialnej „Od Serca”, a w nim jak zwykle wiele ciekawych artykułów i informacji z życia parafii. Będzie można przeczytać wspomnienia o ks. Kudłaciku, artykuły poświęcone wydarzeniu „Polska pod Krzyżem”, o pielgrzymkach parafian, o Grupie Apostolskiej, o św. Michale Archaniele oraz wiele innych ciekawych artykułów. W tym numerze również konkurs książkowy. Informacje o konkursie poniżej.

Modlitwa za zmarłych to myśl święta i pobożna (por. 2 Mch 12, 44-45)


W listopadzie w sposób szczególny pamiętajmy w modlitwie o tych, którzy zakończyli już ziemską pielgrzymkę. Pięknym darem dla zmarłych może być zyskanie odpustów, wyrażających naszą wiarę w moc Bożego miłosierdzia i tajemnicę obcowania świętych.

Wspólnota Effatha organizuje 26 października (sobota) wyjazd na spotkanie modlitewne „Strumienie Miłosierdzia”.

W najbliższą niedzielę, 6 października, zachęcamy do szczególnej modlitwy za nasze rodziny.

W środę 10 lipca odbyła się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. W ten sposób można było wesprzeć zakup inkubatorów do szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej oraz akcję "Wyprawka dla dzieci" prowadzoną w Kamerunie.

"Chrystus wyszedł na ulicę miasta!"

Takimi słowami przywitał nas prowadzący- Jan Budziaszek. W Boże Ciało miał miejsce koncert "Jednego Serca, jednego Ducha". Pojechaliśmy do Rzeszowa, żeby wsłuchiwać się w rytm muzyki.