Wydarzenia

W środę 10 lipca odbyła się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. W ten sposób można było wesprzeć zakup inkubatorów do szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej oraz akcję "Wyprawka dla dzieci" prowadzoną w Kamerunie.

"Chrystus wyszedł na ulicę miasta!"

Takimi słowami przywitał nas prowadzący- Jan Budziaszek. W Boże Ciało miał miejsce koncert "Jednego Serca, jednego Ducha". Pojechaliśmy do Rzeszowa, żeby wsłuchiwać się w rytm muzyki.

Grupa  – mężczyźni św. Józefa  zapraszają  na  nocne czuwanie mężczyzn przed Najświętszym Sakramentem,  które odbędzie się w piątek tj  14.06.2019 w kaplicy św. Zofii. Czuwanie rozpocznie się Mszą Św. O godz. 24.00 a zakończy o godz.  5.00. Mężczyźni podejmą trud nocnej modlitwy w intencji podejmowania mądrych wyborów w życiu. Szczegółowy programu poniżej. 

Zapraszamy na spotkanie dla mężczyzn z cyklu „ Męskie Sprawy” pod tytułem „Walczyć Mądrze”, które odbędzie się w naszym Kościele we wtorek 11 czerwca o godzinie 20.00.Spotkanie rozpoczniemy Mszą Świętą , po której konferencję dla mężczyzn wygłosi ojciec Bartymeusz Kędzior  – Wszystkie informacje na plakatach i stronie internetowej. Zapraszamy wszystkich Mężczyzn .

Cel zrealizowany. Po czterech miesiącach jako wspólnota parafialna zebraliśmy         30 158,85 złotych oraz 10 euro, które zostały przekazane ks. Wojciechowi Kościelniakowi z Tanzanii na budowę studni. Dziękujemy za wszystkie ofiary.

Wyjazd: 01.06 (sobota) o godz. 2:30, z parkingu przy kościele w Sułkowicach

Powrót: 02.06 (niedziela) ok. godz. 10:00

Cena: 100 zł (zawiera przejazd autokarem, parking, pakiet lednicki, ubezpieczenie)

Zapisy: w zakrystii oraz u ks. Wojciecha