PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

• Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy pomogli swoją pracą  i zaangażowaniem przeżyć naszej wspólnocie parafialnej święty czas Triduum Paschalnego:
  • państwu Kuchta i panu Kościelnemu, którzy przygotowali Ciemnicę oraz Grób Pański a także wszystkim sprzątającym kościół na święta;
  • panu Organiście, Chórowi i Orkiestrze za oprawę muzyczną;
  • grupom parafialnym, które prowadziły adorację
  • lektorom i ministrantom za przygotowanie liturgicznej oprawy Triduum Paschalnego oraz czuwanie przy Ciemnicy i Grobie Pańskim
  • strażakom z OSP w Sułkowicach za czuwanie przy Grobie Jezusa;
  • niosącym baldachim, feretrony, chorągwie podczas procesji rezurekcyjnej;
  • wszystkim za tak liczny udział w liturgii – serdeczne „Bóg zapłać!”.
  • w czwartek /04.04/ - I czwartek miesiąca, „Godzinę świętą” po Mszy świętej o 18.00 poprowadzi Straż Honorowa Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po nabożeństwie spotkanie członków Straży Honorowej NSPJ na plebanii.
  • w piątek /05.04/ - I piątek miesiąca możliwość spowiedzi od g. 17.00. Po Mszy świętej porannej i wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu Spotkanie dla rodziców i chrzestnych o g. 19.00 w salce na plebanii. W piątek z racji uroczystego charakteru oktawy Zmartwychwstania Pańskiego nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  • w sobotę /06.01/ - I sobota miesiąca po Mszy świętej o g. 18.00 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP.
  • W przyszłą niedzielę – święto Miłosierdzia Bożego. Główne uroczystości odbędą w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie Łagiewnikach.W naszym kościele o g. 15.00 odprawimy Godzinę Miłosierdzia.
  • W tym tygodniu troskę o czystość naszego kościoła powierzamy mieszkańcom z 11 Listopada – od pp. Klus (nr 53) do pp. Bogunia (nr 1). Sprzątanie  w sobotę po Mszy świętej porannej.