• W miesiącu październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. Różaniec będziemy odmawiali codziennie o 17:30. Szczególnie zapraszamy młodzież przygotowującą się do bierzmowania oraz dzieci, które będą otrzymywać codziennie obrazki, które będą rozdawane przy wejściu do kościoła od 17:10 do rozpoczęcia modlitwy. Dziś w dniu Nauczyciela na różaniec szczególnie serdecznie zapraszamy wszystkich pedagogów z naszej miejscowości, będziemy modlić się w ich intencji.
  • Dziś obchodzimy XVIII Dzień Papieski pod hasłem „Promieniowanie ojcostwa”. W całej Polsce, także przed naszym kościołem zbierane są pieniądze na fundusz stypendialny dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin.
  • Dyrektor Sułkowickiego Ośrodka Kultury zaprasza mieszkańców na Inaugurację Roku Kulturalnego 2018/2019, która odbędzie się dzisiaj o godz. 16:00 w SOK-u.
  • Nasza parafia dostała zaproszenie na obchody 40 rocznicy wyboru Karola Wojtyły na stolicę Piotrową do Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie, w czwartek 18 października na Mszę św. o godz. 8:00 rano. Zapisy w zakrystii.
  • W najbliższy piątek zapraszamy na Mszę św. wieczorną i Adorację Uwielbieniową.
  • Duszpasterstwo Trzeźwości, działające w naszej parafii organizuje wyjazd na diecezjalną pielgrzymkę Duszpasterstwa Trzeźwości do Kalwarii Zebrzydowskiej w sobotę 20 października o godz 9:00 rano. W planie Droga Krzyżowa i Msza św. Zapisy i szczegóły w zakrystii.
  • Zapraszamy na adoracje w intencji osób uzależnionych i ich rodzin oraz na Msze św. w sobotę na godz. 18:00.
  • W przyszłą niedziele rozpoczniemy cykl kazań poświęconych Mszy świętej.
  • W niedzielę na Mszy św. o 10:00 udzielimy sakramentu chrztu św. Przygotowanie dla rodziców i chrzestnych w sobotę po Mszy św. wieczornej.
  • Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego w nim artykuł „Papież, który nas zmienił”. O pontyfikacie Jana Pawła II, który oddziaływał na cały świat, nie tylko na katolików. Kolejny artykuł to „Nieśmiały wojownik” o papieżu Pawle VI, którego kanonizacja odbędzie się dziś.
  • Od dziś będziemy przyjmować na wypominki jednorazowe i roczne. Wzorem lat ubiegłych wypominki jednorazowe wyraźnie wypisane na kartce (gotowe kartki można wziąć ze stolika z tyłu kościoła; imiona i nazwiska zmarłych zapisujemy nie odmieniając w żaden sposób) składamy wraz z dobrowolną ofiarą do puszki w zakrystii. Wypominki roczne zapisywane są do zeszytów po każdej Mszy św. w zakrystii. Przypominamy, że za każdą zapisaną osobę na wypominki roczne składamy ofiarę nie mniejszą niż ofiara na Mszę św.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy ul. 21 Stycznia. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy parafianom mieszkającym na ul. Oblasek. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej