• Spotkanie SH NSPJ dziś o godz. 15.00 na plebanii.
  • W czwartek przypada 54. rocznica konsekracji naszej świątyni.
  • Dyrekcja SP nr 1 w Sułkowicach serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na Wieczornicę „Dla Niepodległej 1918 – 2018” w 100 lecie odzyskania niepodległości, która odbędzie się w piątek 9 listopada o 17:00 w SOK-u.” Szczegóły na plakacie.
  • W sobotę 10 listopada poświęcenie „Krzyża Niepodległości” w Harbutowicach. Aktu poświęcenia dokona ks. Janusz Stopiak proboszcz parafii z Harbutowic. Szczegółowy plan wydarzenia w gablocie.
  • W niedziele 11 listopada o godzinie 10:00 Msza św. w intencji naszej Ojczyzny.
  • Dyrektor SOK-u zaprasza mieszkańców na Koncert dla Niepodległej z okazji 100. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości, który odbędzie się 11 listopada o godzinie 16.00 w Sułkowickim Ośrodku Kultury.
  • Intencja dla Róż Różańcowych na listopad: Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  • Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę bądź składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty. Grupa Apostolska dziękuje za wszelką ofiarność podczas sprzedaży zniczy. W przyszłym tygodniu składka będzie przeznaczona na prace remontowe przy naszym kościele.
  • Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego w nim relacja ze synodu poświęconemu młodzieży. W numerze także „o tym, czym jest dobra śmierć oraz czy trzeba śmiertelnie bać się śmierci?”. Dostępny jest również „Mały Gość” dla dzieci. W przyszłym tygodniu zostanie wydany nowy numer „Od Serca”. Koszt wydruku jednego egzemplarza to 5,60.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Zagumnie od P. Kurków do P. Kuźniarów. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy parafianom mieszkającym na ul. Zagumnie od P. Kozików 32 do P. Blak 60. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.
  • Dziś przed kościołem zbiórka na Marysię, która przyszła na świat 3 miesiące wcześniej niż to było planowane. Dziewczynka jest obciążona wieloma chorobami wcześniactwa oraz wadami wrodzonymi. Za nią już 2 operacje i w najbliższym czasie czekają ją kolejne, a także długotrwałe i kosztowne rehabilitacje. Rodzice dziękują za wszelkie wsparcie.