• W poniedziałek zakończenie Starego Roku; Zapraszamy na Nieszpory oraz Mszę św. z nabożeństwem ekspiacyjnym, które rozpoczną się o 17:30.
  • We wtorek Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, a w niedziele – Uroczystość Objawienia Pańskiego, potocznie nazywane Świętem Trzech Króli. Przypominamy, że są to święta nakazane. Każdego katolika obowiązuje w tych dniach uczestnictwo we Mszy św. i powstrzymanie się od prac niekoniecznych pod karą grzechu ciężkiego. Msze św. w naszym kościele wg porządku niedzielnego.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Możliwość spowiedzi w piątek od godz. 16:00. W czwartek po wieczornej Mszy św. Godzina Święta, a w piątek po Mszy św. porannej adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy, od 17:30 Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez SH NSPJ. Po Mszy wieczornej Adoracja Uwielbieniowa w kościółku św. Zofii.
  • Chorych odwiedzimy z Komunią Świętą w I sobotę lutego.
  • W sobotę 5 I o godz. 18.00 udzielimy sakramentu Chrztu Świętego, pouczenie przedchrzcielne w piątek po wieczornej Mszy świętej na plebanii.
  • Orkiestra Dęta zaprasza wszystkich sympatyków, a w szczególności byłych członków na Mszę św. w Święto Trzech Króli - 6 stycznia na godz. 11:30. Po Eucharystii koncert kolęd.
  • Sułkowicki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Sułkowic na Koncert Noworoczny 6 stycznia o godzinie 16:00. Zagrają Orkiestra Dęta SOK oraz Dzieci Chudego.
  • Spotkanie SH NSPJ w przyszłą niedziele o godzinie 15:00 na plebanii.
  • Intencja dla Róż Różańcowych na styczeń: Maryjo prowadź nas drogami pokoju do Twego Syna.
  • W naszej parafii trwa wizyta duszpasterska księży w Waszych domach. Plan kolędy dostępny jest w numerze Od Serca, na stronie internetowej i w gablotkach przed kościołem.
  • Ministranci przed kościołem rozprowadzają kolejny numer naszego pisma parafialnego "Od Serca”. W nim artykuł: „Cuda dzieją się każdego dnia, tuż obok nas”, „św. Jan Bosko patron ŚDM w Panamie”, historia chóru Appasionata oraz plan tegorocznej kolędy.
  • Informujemy, że do 12 stycznia kancelaria parafialna jest NIECZYNNA. W sprawach pilnych zapraszamy w dni powszednie po Mszy św. porannej do zakrystii.